Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 654444-2022
Griechenland-Thessaloniki: Abfallcontainer
2022/S 228-654444
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
3η ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ-ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΑΣΗ "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΙΟΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΜΗΜΑ 2 : ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΙΟΑΠΟΒΛΗΤΩΝ"
Referenznummer der Bekanntmachung: 15915/05-11-2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44613800 Abfallcontainer
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Τροποποίηση της με αρ. πρωτ.: 15915/05-11-2021 (21SYMV009508150) σύμβασης, η οποία έχει ήδη τροποποιηθεί με τις:
1) με αρ.9058/16-06-2022 -χρονική παράταση κατά τρείς μήνες, που αφορά την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΙΟΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΜΗΜΑ 2 : ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΙΟΑΠΟΒΛΗΤΩΝ, ως προς την μετάθεση του χρόνου παράδοσης των υπό προμήθεια ειδών.
2)με τη με αρ,πρωτ.:13392/19-9-2022 χρονική παράταση κατά τρεις μήνες που αφορά την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΙΟΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΜΗΜΑ 2 : ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΙΟΑΠΟΒΛΗΤΩΝ, ως προς την μετάθεση του χρόνου παράδοσης των υπό προμήθεια ειδών.