II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE PRO STODSKOU NEMOCNICI, A.S. - II. VYHLÁŠENÍ (operační technika, intenzivní péče, křesla, dezinfekční technika)
Spisové číslo: CN/208/CN/22
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této VZ je dodávka zdravotnických přístrojů pro zadavatele. V části 1 VZ bude dodán 1 ks modulární akumulátorové vrtačky + vybavení. V části 2 VZ bude dodáno 22 ks monitorů vitálních funkcí a 1 ks transportního monitoru vitálních funkcí. V část 3 VZ budou dodány 2 ks anesteziologického přístroje vč. monitoru. V části 4 VZ budou dodány 3 ks dezinfektorů podložních mís. V části 5 VZ bude dodán 1 ks tužkového doppleru. V části 6 bude dodáno 12 ks transportních křesel. V části 7 budou dodány 2 ks vyšetřovacích polohovacích křesel s kolposkopem. V části 8 bude dodáno 10 ks pacientských křesel.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 5 733 390.10 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
Nejvyšší počet částí, které mohou být uděleny jednomu uchazeči: 8
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Modulární akumulátorová vrtačka + vybavení
Část č.: Část 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV51410000 Instalace a montáž zdravotnických přístrojů
50420000 Opravy a údržba zdravotnických vč chirurgických přístrojů
33162100 Přístroje pro operační sály
II.2.4)Popis zakázky:
V části 1 VZ bude dodán 1 ks modulární akumulátorové vrtačky + vybavení.
Monitor vitálních funkcí transportní, Monitor vitálních funkcí
Část č.: Část 2
33195100 Monitory
33195000 Systémy pro kontrolu pacientů
V části 2 VZ bude dodáno 22 ks monitorů vitálních funkcí a 1 ks transportního monitoru vitálních funkcí.
Přístroj anesteziologický vč. monitoru
Část č.: Část 3
33172100 Anesteziologické přístroje
V části 3 VZ budou dodány 2 ks anesteziologického přístroje vč. monitoru.
Dezinfektor podložních mís, Dezinfektor podložních mís - gynekologie
Část č.: Část 4
33191000 Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje
V části 4 VZ budou dodány 3 ks dezinfektorů podložních mís.
II.2.1)Název:Část č.: Část 5
33124000 Diagnostické a radiodiagnostické přístroje a doplňky
V části 5 VZ bude dodán 1 ks tužkového doppleru.
II.2.1)Název:Část č.: Část 6
34912100 Křesla na kolečkách
V části 6 bude dodáno 12 ks transportních křesel.
Křeslo vyšetřovací polohovací s kolposkopem
Část č.: Část 7
39113100 Křesla
33164100 Kolposkop
V části 7 budou dodány 2 ks vyšetřovacích polohovacích křesel s kolposkopem.
II.2.1)Název:Část č.: Část 8
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33193120 Pojízdná křesla
V části 8 bude dodáno 10 ks pacientských křesel.