There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Works - 655240-2021
Submission deadline has been amended by:  134498-2022
Poland-Lublin: Road construction works
2021/S 248-655240
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Projekt i budowa drogi ekspresowej S17 Piaski-Hrebenne, Odcinek nr 7: węzeł „Zamość Południe" bez węzła – węzeł „Tomaszów Lubelski Północ” bez węzła; dł. ok. 18,498 km
Reference number: O.LU.D-3.2410.5.2021.af
II.1.2)Main CPV code
45233120 Road construction works
II.1.4)Short description:
Zamówienie polega na wykonaniu prac projektowych, wykonaniu robót budow. w zakresie: drogi ekspresowej, przebudowy dróg kolidujących z planowaną drogą ekspresową, budowa dodatkowych jezdni, miejsc obsługi podróżnych, rozbudowę Obwodu Utrz. Drogi, wykonanie pasów utwardzeń terenu na potrzeby utrzymania dr. ekspresowej, dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej (jako dowiązanie się do istniejącej S17 – Budowa Obw. Tomaszowa Lub.Etap I) wraz z infrastrukturą, obiektów inżynierskich, przepustów, chodników, ścieżek rowerowych, systemu odwodnienia korpusu drogowego, istniejących cieków, istniejących rzek i rowów, urządzeń ochrony środowiska, ekranów akustycznych, ekranów przeciwolśnieniowych, infrastruktury związanej i niezwiązanej z drogą, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, systemu zarządzania ruchem, oświetlenia drogowego, ogrodzenia drogi, robót rozbiórkowych, wycinki drzew, nasadzeń zieleni oraz przyg. dokumentacji i uzyskaniu wymaganych decyzji pozwalających na prawidłowe użytkowanie drogi.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
45100000 Site preparation work
45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work
45112000 Excavating and earthmoving work
45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
45221000 Construction work for bridges and tunnels, shafts and subways
45221120 Viaduct construction work
45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
45233125 Road junction construction work
45310000 Electrical installation work
45340000 Fencing, railing and safety equipment installation work
71240000 Architectural, engineering and planning services
71320000 Engineering design services
71332000 Geotechnical engineering services
71350000 Engineering-related scientific and technical services
71510000 Site-investigation services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zamówienie polega na wykonaniu prac projektowych, wykonaniu robót budowlanych w zakresie: drogi ekspresowej, przebudowy dróg kolidujących z planowaną drogą ekspresową, budowa dodatkowych jezdni, miejsc obsługi podróżnych, rozbudowę Obwodu Utrzymania Drogi (OUD), wykonanie pasów utwardzeń terenu na potrzeby utrzymania drogi ekspresowej, dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej (jako dowiązanie się do istniejącej S17 – Budowa Obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego Etap I) wraz z infrastrukturą, obiektów inżynierskich, przepustów, chodników, ścieżek rowerowych, systemu odwodnienia korpusu drogowego, istniejących cieków, istniejących rzek i rowów, urządzeń ochrony środowiska, ekranów akustycznych, ekranów przeciwolśnieniowych, infrastruktury związanej i niezwiązanej z drogą, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, systemu zarządzania ruchem, oświetlenia drogowego, ogrodzenia drogi, robót rozbiórkowych, wycinki drzew, nasadzeń zieleni oraz przygotowaniu dokumentacji i uzyskaniu wymaganych decyzji pozwalających na prawidłowe użytkowanie drogi.
Powyżej 5 350 000 EUR.