II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vienkartinės priemonės ir tirpalai dializėms, hemosorbcijai, gydomosioms aferezėms bei kitoms invazinėms procedūroms
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33181200 Dialysefilter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1,3–1,4 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181200 Dialysefilter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1,3–1,4 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 3 000 vnt.
1,5–1,6 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 2
1,5–1,6 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 2 500 vnt.
1,7–1,8 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 3
1,7–1,8 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 7 000 vnt.
2,0–2,2 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 4
2,0–2,2 m2 dializatorius su mažo laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 5 000 vnt.
0,2–0,3 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 5
0,2–0,3 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 100 vnt.
0,6–0,7 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 6
0,6–0,7 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 150 vnt.
1,0 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 7
1,0 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 300 vnt.
1,2 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 8
1,2 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 300 vnt.
1,4–2,2 m2 dializatoriai su didelio laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 9
1,4–2,2 m2 dializatoriai su didelio laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 13 000 vnt.
2,4–2,7 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana
Los-Nr.: 10
2,4–2,7 m2 dializatorius su didelio laidumo sintetine membrana, orientacinis kiekis - 1 000 vnt.
1,4–2,2 m2 dializatoriai su didelio laidumo nesintetine membrana
Los-Nr.: 11
1,4–2,2 m2 dializatoriai su didelio laidumo nesintetine membrana, orientacinis kiekis - 700 vnt.
2,0–2,2 m2 dializatorius lengvosioms grandinėms šalinti
Los-Nr.: 12
2,0–2,2 m2 dializatorius lengvosioms grandinėms šalinti, orientacinis kiekis - 50 vnt.
Universalios kraujo magistralės
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181100 Dialysatoren
Universalios kraujo magistralės, orientacinis kiekis - 11 000 kompl.
Universalios kraujo magistralės su hematokrito kontrole
Los-Nr.: 14
Universalios kraujo magistralės su hematokrito kontrole, orientacinis kiekis - 4 000 kompl.
Universalios vaikiškos kraujo magistralės su hematokrito kontrole
Los-Nr.: 15
Universalios vaikiškos kraujo magistralės su hematokrito kontrole, orientacinis kiekis - 400 kompl.
Magistralės ir intarpai ,,vienos adatos” hemodializei
Los-Nr.: 16
Magistralės ir intarpai ,,vienos adatos” hemodializei, orientacinis kiekis - 50 vnt. ir 400 kompl.
Magistralės hemodiafiltracijai su tiesiogine pakaitinių tirpalų gamyba ir apirogeniniai filtrai Dialog tipo aparatams
Los-Nr.: 17
33181100 Dialysatoren
Magistralės hemodiafiltracijai su tiesiogine pakaitinių tirpalų gamyba ir apirogeniniai filtrai Dialog tipo aparatams, orientacinis kiekis - 100 kompl., 10 vnt.
Magistralės hemodiafiltracijai su tiesiogine pakaitinių tirpalų gamyba ir apirogeniniai filtrai Gambro tipo aparatams
Los-Nr.: 18
Magistralės hemodiafiltracijai su tiesiogine pakaitinių tirpalų gamyba ir apirogeniniai filtrai Gambro tipo aparatams, 1 500 kompl., 1 850 vnt.
Magistralės hemodiafiltracijai su tiesiogine pakaitinių tirpalų gamyba ir apirogeniniai filtrai Nipro tipo aparatams
Los-Nr.: 19
Magistralės hemodiafiltracijai su tiesiogine pakaitinių tirpalų gamyba ir apirogeniniai filtrai Nipro tipo aparatams, orientacinis kiekis - 5 000 kompl., 500 vnt.
Magistralių rinkinys dializatoriaus ar filtro pakeitimui
Los-Nr.: 20
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Magistralių rinkinys dializatoriaus ar filtro pakeitimui, orientacinis kiekis - 300 kompl.
Magistralė dializatoriaus, filtro ar sorbento kolonėlės sujungimui
Los-Nr.: 21
Magistralė dializatoriaus, filtro ar sorbento kolonėlės sujungimui, orientacinis kiekis - 50 vnt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141610 Sammelbeutel
Skysčių surinkimo maišai, orientacinis kiekis - 900 vnt.
Trišakis perjungėjas ,,vienos adatos” hemodializei
Los-Nr.: 23
Trišakis perjungėjas ,,vienos adatos” hemodializei, orientacins kiekis - 3 500 vnt.
Los-Nr.: 24
Trišakis perjungėjas ,,vienos adatos” hemodializei, orientacinis kiekis - 400 vnt.
Kraujo ir kitų magistralių spaustukas
Los-Nr.: 25
Kraujo ir kitų magistralių spaustukas, orientacinis kiekis - 400 vnt.
Kraujo ir kitų magistralių laikiklis
Los-Nr.: 26
Kraujo ir kitų magistralių laikiklis, orientacinis kiekis - 100 vnt.
Arterioveninių fistulių punkcinės adatos
Los-Nr.: 27
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Arterioveninių fistulių punkcinės adatos, orientacinis kiekis - 10 000 porų
Bukos arterioveninių fistulių punkcinės adatos ir priemonės kanalui pastovios punkcijos vietoje suformuoti
Los-Nr.: 28
33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Bukos arterioveninių fistulių punkcinės adatos ir priemonės kanalui pastovios punkcijos vietoje suformuoti, orientacinis kiekis - 1 520 porų
Hemodializei skirti arterioveninių fistulių kateteriai su adatomis
Los-Nr.: 29
Hemodializei skirti arterioveninių fistulių kateteriai su adatomis, orientacinis kiekis - 26 500 vnt.
Kateteriai hemodializei su rinkiniais centrinių kraujagyslių punkcijai
Los-Nr.: 30
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Kateteriai hemodializei su rinkiniais centrinių kraujagyslių punkcijai, orientacinis kiekis - 470 kompl., 600 vnt.
Didelio greičio kateteriai hemodializei su rinkiniais centrinių kraujagyslių punkcijai
Los-Nr.: 31
Didelio greičio kateteriai hemodializei su rinkiniais centrinių kraujagyslių punkcijai, 250 kompl.
Vaikiškas kateteris su rinkiniais centrinių kraujagyslių punkcijai
Los-Nr.: 32
Vaikiškas kateteris su rinkiniais centrinių kraujagyslių punkcijai, orientacins kiekis - 20 kompl.
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas centrinių kraujagyslių kateteris ir prailginimo linija
Los-Nr.: 33
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas centrinių kraujagyslių kateteris ir prailginimo linija, orientacinis kiekis - 30 kompl., 15 vnt.
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas centrinių kraujagyslių kateteris
Los-Nr.: 34
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas centrinių kraujagyslių kateteris, orientacinis kiekis - 70 kompl.
Vienkanaliai ilgalaikiai implantuojami centrinių kraujagyslių kateteriai
Los-Nr.: 35
Vienkanaliai ilgalaikiai implantuojami centrinių kraujagyslių kateteriai, orientacinis kiekis - 10 kompl.
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas vaikiškas centrinių kraujagyslių kateteris
Los-Nr.: 36
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas vaikiškas centrinių kraujagyslių kateteris, orientacinis kiekis - 10 kompl.
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas vaikiškas kateteris
Los-Nr.: 37
Dvikanalis ilgalaikis implantuojamas vaikiškas kateteris, orientacinis kiekis - 5 kompl.
Ilgalaikio naudojimo kamštelis
Los-Nr.: 38
Ilgalaikio naudojimo kamštelis, orientacinis kiekis - 50 vnt.
Tirpalai kateterių kanalams užpildyti
Los-Nr.: 39
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692000 Arzneimittellösungen
Tirpalai kateterių kanalams užpildyti, orientacinis kiekis - 1 400 flak.
Tirpalas kateterių kanalų praeinamumui atkurti
Los-Nr.: 40
Tirpalas kateterių kanalų praeinamumui atkurti, orientacinis kiekis - 200 flak.
Dirbtinis vidinės arterioveninės jungties protezas
Los-Nr.: 41
Dirbtinis vidinės arterioveninės jungties protezas, orientacinis kiekis - 5 vnt.
Los-Nr.: 42
Dirbtinis vidinės arterioveninės jungties protezas, orientacinis kiekis - 7 vnt.
Periferinės arterijos ir centrinės venos hibridinė jungtis
Los-Nr.: 43
Periferinės arterijos ir centrinės venos hibridinė jungtis, orientacinis kiekis - 3 vnt.
Rinkinys arterioveninės fistulės punkcijai
Los-Nr.: 44
Rinkinys arterioveninės fistulės punkcijai, orientacinis kiekis - 28 000 kompl.
Rinkinys centrinės venos kateterizavimui
Los-Nr.: 45
Rinkinys centrinės venos kateterizavimui, orientacinis kiekis - 300 kompl.
Rinkinys hemodializės kateterio priežiūrai
Los-Nr.: 46
Rinkinys hemodializės kateterio priežiūrai, orientacinis kiekis - 500 kompl.
Rinkinys peritoninės dializės kateterio priežiūrai
Los-Nr.: 47
Rinkinys peritoninės dializės kateterio priežiūrai, orientacinis kiekis - 500 kompl.
Rinkinys peritoninės dializės kateterio prailgintojo pakeitimui
Los-Nr.: 48
Rinkinys peritoninės dializės kateterio prailgintojo pakeitimui, orientacinis kiekis - 300 kompl.
Rinkinys gydomąjai aferezei
Los-Nr.: 49
Rinkinys gydomąjai aferezei, orientacinis kiekis - 3 500 kompl.
Rinkinys ultragarso kontrolei kateterizuojant centrinę veną
Los-Nr.: 50
Rinkinys ultragarso kontrolei kateterizuojant centrinę veną, orientacinis kiekis - 150 kompl.
Spaudžiamasis hemostatinis tvarstis arterioveninei fistulei
Los-Nr.: 51
Spaudžiamasis hemostatinis tvarstis arterioveninei fistulei, orientacinis kiekis - 8 000 vnt.
Vidinės arterioveninės jungties punkcijos vietų užspaudėjas
Los-Nr.: 52
Vidinės arterioveninės jungties punkcijos vietų užspaudėjas, orientacinis kiekis - 50 vnt.
Užmaunamas tvarstis kateterių priežiūrai
Los-Nr.: 53
Užmaunamas tvarstis kateterių priežiūrai, orientacinis kiekis - 12 000 vnt.
Tvarstis kateterių fiksavimui
Los-Nr.: 54
Tvarstis kateterių fiksavimui, orientacinis kiekis - 400 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
Antialerginis pleistras, orientacinis kiekis - 2 000 vnt.
Purškiamas antiseptinis tirpalas
Los-Nr.: 56
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Purškiamas antiseptinis tirpalas, orientacinis kiekis - 500 flak.
Koncentruoti druskų tirpalai hemodializėms
Los-Nr.: 57
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692800 Dialyselösungen
Koncentruoti druskų tirpalai hemodializėms, orientacinis kiekis - 6 000 l
Sausų druskų mišiniai su elektrolitų tirpalu
Los-Nr.: 58
Sausų druskų mišiniai su elektrolitų tirpalu, orientacinis kiekis - 16 000 kompl.
Sausų druskų mišiniai su citratiniu elektrolitų tirpalu
Los-Nr.: 59
Sausų druskų mišiniai su citratiniu elektrolitų tirpalu, orientacinis kiekis - 400 kompl.
50% citrinos rūgšties tirpalas
Los-Nr.: 60
50% citrinos rūgšties tirpalas, orientacinis kiekis - 1 000 l
Medžiagos hemodializės aparatų dezinfekcijai ir dekalcinacijai
Los-Nr.: 61
Medžiagos hemodializės aparatų dezinfekcijai ir dekalcinacijai , orientacinis kiekis - 20 l,
20 000 vnt.
Multitestas psichoaktyvioms medžiagoms šlapime nustatyti
Los-Nr.: 62
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33124131 Reagenzstreifen
Multitestas psichoaktyvioms medžiagoms šlapime nustatyti, orientacinis kiekis - 500 kompl.
Multitestas sintetinėms psichoaktyvioms medžiagoms šlapime nustatyti
Los-Nr.: 63
Multitestas sintetinėms psichoaktyvioms medžiagoms šlapime nustatyti, orientacinis kiekis - 200 kompl.
Priemonės hemofiltracijos aparatui Diapact CRRT
Los-Nr.: 64
Priemonės hemofiltracijos aparatui Diapact CRRT, orientacinis kiekis - 80 kompl.
Priemonės hemodiafiltracijos aparatui Prismaflex
Los-Nr.: 65
33141610 Sammelbeutel
Priemonės hemodiafiltracijos aparatui Prismaflex, orientacinis kiekis - 402 kompl., 1 918 vnt.
Priemonės gydomosioms aferezėms Haemonetics tipo frakcionatoriais
Los-Nr.: 66
Priemonės gydomosioms aferezėms Haemonetics tipo frakcionatoriais, orientacinis kiekis -
4 850 kompl., 2 vnt.
Priemonės gydomosioms aferezėms Com.Tec frakcionatoriumi
Los-Nr.: 67
Priemonės gydomosioms aferezėms Com.Tec frakcionatoriumi, orientacinis kiekis - 445 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 68
Plazmos filtras, orientacinis kiekis - 40 vnt.
Hemosorbento kolonėlė ūminiams apsinuodijimams gydyti
Los-Nr.: 69
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Hemosorbento kolonėlė ūminiams apsinuodijimams gydyti, orientacinis kiekis - 12 vnt.
Hemosorbento kolonėlė endogeninei intoksikacijai dėl kepenų pažeidimo gydyti
Los-Nr.: 70
Hemosorbento kolonėlė endogeninei intoksikacijai dėl kepenų pažeidimo gydyti, orientacinis kiekis - 30 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 71
Imunosorbentai, orientacinis kiekis - 12 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 72
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Konservantas, orientacinis kiekis - 1 000 maišų
Izotoninis natrio chlorido tirpalas sistemų užpildymui
Los-Nr.: 73
Izotoninis natrio chlorido tirpalas sistemų užpildymui, orientacinis kiekis - 100 maišų
Adata punkcinei inkstų biopsijai
Los-Nr.: 74
Adata punkcinei inkstų biopsijai, orientacinis kiekis - 100 vnt.
Peritoninės dializės kateteris
Los-Nr.: 75
Peritoninės dializės kateteris, orientacinis kiekis - 40 kompl.