Supplies - 655681-2021
Poland-Warsaw: Surgical gloves
2021/S 248-655681
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DOSTAWY RĘKAWIC MEDYCZNYCH 3
Reference number: 06/12/21
II.1.2)Main CPV code
33141420 Surgical gloves
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy rękawic medycznych w podziale na następujące części:
PAKIET 1 - RĘKAWICZKI CHIRURGICZNE STERYLNE BEZLATEKSOWE BEZPUDROWE
PAKIET 2 - RĘKAWICZKI DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE BEZPUDROWE
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów zawarte są w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 379 000.00 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
RĘKAWICZKI CHIRURGICZNE STERYLNE BEZLATEKSOWE BEZPUDROWE
Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby, które zostały dopuszczone do obrotu i używania zgodnie
z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2021 r, poz. 1565).
Wymaga się, aby rękawiczki były zgodne z normą PN-EN – 455 - 1 - 2 - 3 lub równoważną.
Wymagany termin ważności (przydatności) oferowanych produktów nie krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia do Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Lot No: 2
RĘKAWICZKI DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE BEZPUDROWE
Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby które:
1. zostały dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych i są oznakowane znakiem CE (Dz. U. z 2021 r, poz. 1565)
2. spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2016 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. 2016, poz. 211) albo z wymagania rozporządzenia (UE) 2017/745