II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu i aparatury medycznej wg dodatku nr 2 i 5 do SWZ CPV – 33100000-1 Urządzenia medyczne
Numer referencyjny: Znak sprawy: SPZOZ APMED 2 / 2021
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej wg dodatku nr 2 i 5 do SWZ CPV – 33100000-1 Urządzenia medyczne. Postępowanie prowadzone na podstawie programu „Poprawa dostępności do usług w obszarze chorób będących przyczyną dezaktywizacji zawodowej w SP ZOZ w Sokółce” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działania 8.4 Infrastruktura społeczna, Poddziałanie 8.4.1.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 526 680.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Urządzenie do normoterapii - 33190000-8 Różne urządzenia i produkty medyczne - 5kpl
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33940000 Sprzęt i artykuły do transportu i przechowywania zwłok
Mankiety - 33194000-6 Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzj - 1kpl; 8kpl; 4kpl
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33186000 Pozaustrojowe układy krążeniowe
Ogrzewacz krwi i płynów - 33186200-9 Urządzenia do ogrzewania krwi i płynów - 1kpl
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33157810 Urządzenia do terapii tlenowej
Respirator kliniczny - 33157400-9 Medyczna aparatura oddechowa - 1kpl
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33111000 Aparatura rentgenowska
System ucyfrowienia bezpośredniego aparatu RTG - 33111800-9 Diagnostyczny system rentgenowski - 1kpl