II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa drobnego asortymentu medycznego
Numer referencyjny: IHIT/P/127/2021
II.1.2)Główny kod CPV33141200 Cewniki
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego asortymentu medycznego (części 1 - 5). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - Specyfikacji asortymentowo - cenowej. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został określony we wzorze umowy - stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 387 432.37 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Cewniki: od odsysania drzewa oskrzelowego, Nelaton, Foleya, pojemniki, końcówki, zaciski, uchwyty, dreny i mankiety goleniowo - udowe
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141200 Cewniki
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został określony we wzorze umowy - stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Klipsy naczyniowe i polimerowe
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141122 Klamry chirurgiczne
Igły do trepanobiopsji i aspiracji szpiku oraz do punkcji mostka
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141323 Igły do biopsji
Cewniki naczyniowe do embolektomii z pojedyńczym światłem
Część nr: 4
Zestaw T na rurkę tracheostomijną, anestetyczny układ oddechowy
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33157400 Medyczna aparatura oddechowa