II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ PRODUKTÓW DEZYNFEKCYJNYCH DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ – powtórka
Numer referencyjny: SPZOZ-DZ/20/2021
II.1.2)Główny kod CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.1.4)Krótki opis:
3.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku oraz produktów dezynfekcyjnych, w miejsce wskazane przez SP ZOZ w Łęcznej, podzielony na 23 zestawów; Szczegółowy wykaz asortymentu zawarty jest w Załączniku Nr 2 dołączonym do SWZ.
3.2. Cały asortyment powinien posiadać pozwolenia stwierdzające dopuszczenie do obrotu na terenie Polski.
3.3. Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje.
3.4. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.
3.5. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia w opakowaniach zawierających inną ilość przedmiotu zamówienia niż sugerowana w tabelach formularzy cenowych,
z jednoczesnym przeliczeniem ilości.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zestaw do zabiegu bariatrycznego
Część nr: Zestaw nr 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141620 Zestawy medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
3.6. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Równoważność polega na możliwości zaoferowania przedmiotu zamówienia o nie gorszych parametrach technicznych, konfiguracjach, wymaganiach normatywnych itp.
3.7. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1565) oraz wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych oraz posiadać w dniu dostawy termin ważności nie krótszy niż 9 miesięcy.
3.8. Termin zapłaty wynosi do 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
3.9. Informacja o uprzedniej ocenie ofert, zgodnie z art. 139 Pzp. Wybór najkorzystniejszej oferty zostanie dokonany przy wykorzystaniu tzw. „procedury odwróconej”. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowanie
3.10. Cały asortyment powinien posiadać dokumenty stwierdzające dopuszczenie do obrotu na terenie Polski.
3.10. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w dokumentacji. Jeżeli Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – Wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania (arg. na podstawie sentencji wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 14 października 2013 r. [sygn. akt: KIO 2315/13]). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
UWAGA: Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczony przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce jak i w innych krajach.
3.11. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Równoważność polega na możliwości zaoferowania przedmiotu zamówienia o nie gorszych parametrach technicznych, konfiguracjach, wymaganiach normatywnych itp.
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część nr: zestaw nr 3
zestaw do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu
Część nr: zestaw nr 4
Część nr: zestaw nr 5
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 6
zamknięty system do odsysania
Część nr: zestaw nr 7
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 9
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 12
Zestaw do wprowadzania protez
Część nr: zestaw nr 13
Zestaw do drenażu przezskórnego
Część nr: zestaw nr 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 15
czujnik do pomiaru głębokości uśpienia
Część nr: zestaw nr 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 17
retrakcyjne obłożenie rany chirurgicznej
Część nr: zestaw nr 18
produkty kompatybilne z analizatorem parametrów krytycznych ABL90 FLEX PLUS
Część nr: zestaw nr 19
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38900000 Różne przyrządy do badań lub testowania
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18143000 Akcesoria ochronne
II.2.1)Nazwa:Część nr: zestaw nr 21
produkty j.u kompatybilne ze spirometrem
Część nr: zestaw nr 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23