II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rukavice lekárske jednorázové vrátane súvisiacich služieb RVO/2183/2021
Referenčné číslo: RVO/2183/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky sú Rukavice lekárske jednorázové pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb, č. RVO/2183/2021. Predmet zákazky je realizovaný v súvislosti s neustále sa zhoršujúcou pandemickou situáciou, ktorá sa týka šírenia ochorenia COVID-19.
Predmet zákazky je rozdelený na sedem častí v závislosti od požadovaných technicko-medicínskych a funkčných parametrov v nasledovnom rozsahu:
Časť č.1: Rukavice jednorázové nesterilné latexové s púdrom
Časť č.2: Rukavice jednorázové nesterilné latexové bez púdru
Časť č.3: Rukavice jednorázové nesterilné nitrilové bez púdru
Časť č.4: Rukavice jednorázové chirurgické sterilné latexové bez púdru
Časť č.5: Rukavice jednorázové chirurgické sterilné
- Rukavice jednorázové chirurgické sterilné latexové bez púdru
- Rukavice jednorázové chirurgické steriné latexové bez púdru spodné rukavice
Časť č.6: Rukavice jednorázové chirurgické sterilné syntetické, bez latexu, bez púdru
Časť č.7: Rukavice jednorázové cytostatické sterilné syntetické bez latexu bez púdru
Súčasťou predmetu zákazky sú súvisiace služby:
-dodanie predmetu zákazky na určené miesto,
-protokolárne prevzatie a odovzdanie predmetu zákazky,
-odovzdanie dokumentácie
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí samostatná časť C Opis predmetu zákazky súťažných podkladov (ďalej len SP)
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 863 245.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Rukavice jednorazové nesterilné latexové s púdrom
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV18424300 Jednorazové rukavice
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
- dodanie predmetu zákazky na určené miesto,
- protokolárne prevzatie a odovzdanie predmetu zákazky,
- odovzdanie dokumentácie,
Rukavice jednorazové nesterilné latexové bez púdru
Časť č.: 2
Rukavice jednorazové nesterilné nitrilové bez púdru
Časť č.: 3
Časť č.3 Rukavice jednorazové nesterilné nitrilové bez púdru
Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové s púdrom
Časť č.: 4
33141420 Chirurgické rukavice
Časť č.4 Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové s púdrom
Rukavice jednorazové chirurgické sterilné
Časť č.: 5
Rukavice jednorazové chirurgické sterilné syntetické bez latexu bez púdru
Časť č.: 6
Časť č.6: Rukavice jednorázové chirurgické sterilné syntetické bez latexu bez púdru
Rukavice jednorazové cytostatické sterilné syntetické bez latexu bez púdru
Časť č.: 7
Časť č.7: Rukavice jednorazové cytostatické sterilné, syntetické bez latexu bez púdru