II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Προμήθεια ειδών καθαριότητος και ευπρεπισμού του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων 2020-2021
Reference number: 86918
II.1.2)Main CPV code39830000 Cleaning products
II.1.4)Short description:
Προμήθεια ειδών καθαριότητας, υγιεινής και ευπρεπισμού, τα οποία θα χρησιμοποιηθούν για την κάλυψη των αναγκών καθαριότητας και ευπρεπισμού των υπηρεσιών του Δήμου , των Δομών της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Δημόσιας Υγείας του Δήμου Αγρινίου και των Νομικών του Προσώπων(δημοτικά κτήρια, σχολεία, δημοτικές εγκαταστάσεις, δημοτικοί κοινωφελείς και κοινόχρηστοι χώροι κ.τ.λ) για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών από την ανάρτηση της σύμβασης στο ΚΗΜΔΗΣ, με δυνατότητα παράτασης τεσσάρων (4) μηνών
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 810 852.90 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΟΜΑΔΑ 1:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ/ΤΜΗΜΑ 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
II.2.4)Description of the procurement:
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΦΠΑ 6% Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
ΤΜΗΜΑ 1 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη Συσκευασία 4 λίτρων. ΤΕΜΑΧΙΟ 293
ΟΜΑΔΑ 1:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΤΜΗΜΑ 2
Lot No: 2
ΤΜΗΜΑ 2 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη, με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας.Συσκευασία 500 ml εως 600 ml. ΤΕΜΑΧΙΟ 685
ΟΜΑΔΑ 1:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΤΜΗΜΑ 3
Lot No: 3
ΤΜΗΜΑ 3 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη , με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας.Συσκευασία 250 -400 ml. ΤΕΜΑΧΙΟ 326
ΟΜΑΔΑ 2:ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 4
39830000 Cleaning products
33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes
19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΓΡ.ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΔΗΜ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΕΠ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΤΟΠ.ΟΙΚ. ΑΝΑΠΤΥΞΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
1Αλκοολούχος λοσιόν αλκοόλη 93 βαθμών και άνω 410 ml εως 500 mLΤεμάχιο 1582
2Αλκοολούχος λοσιόν αλκοόλη 70 βαθμών και άνω 230 εως 250 gr. Τεμάχιο 4859
3Αντισηπτικό σπρέι(τύπου DETTOL), συσκευασία 400-500 ml Τεμάχιο 790
4Γάντια μιας χρήσης latex (κουτί 100 τεμάχια) MEDIUM-LARGE Κυτίο 906
5Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό 250 -400ml τύπου dettol Τεμάχιο 359
6Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό(Συσκευασία 4 λίτρων) Λίτρο 968
7Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών (4lt): σε πλαστικό μπιτόνι. Τεμάχιο 280
8Υγρό Κρεμοσάπουνο χεριών με αντλία 250-400 ml Τεμάχιο 163
9Χλωρίνη παχύρευστη 750 mlΤεμάχιο 386
10Χλωρίνη παχύρευστη 2 lt Τεμάχιο 1098
11Απορροφητικό πανί Διαστάσεων Νο 2 Τεμάχιο 1129
12Αποσμητικό Λεκάνης WC Σσυσκευασία 2 τεμαχίων Τεμάχιο 1200
13Αρωματικό χώρου σε sticks 100ml Τεμάχιο 792
14Γάντια καθαρισμού πλαστικά Ζέυγος 321
15Διάλυμα υδροχλωρικού οξέως 0.430 λίτρα Τεμάχιο 153
16Εντομοκτόνο σε spray 300 ML Τεμάχιο 46
17Καλαθάκια μπάνιου πλαστικά, 30cm διάμετρος 28cm με πεντάλ Τεμάχιο 38
18Καλαθάκι πλαστικό απορριμμάτων γραφείου ανοιχτό ύψος 30 cm διάμετρος 28 cm Τεμάχιο 103
19Καροτσάκι σφουγγαρίσματος με πρέσα 20lit Τεμάχιο 17
20Κοντάρι αλουμινίου 1,20χ25 ml επαγγελματικό Τεμάχιο 163
21Κουβάς στίφτης 13 λίτρων Τεμάχιο 81
22Πιγκάλ WC πλαστικό κλειστού τύπου Τεμάχιο 69
23Σακούλες απορριμ για ελαφριά χρήση συσκευασία 52Χ75 cm 10 τεμ. με κορδόνι Συσκευασία 980
24Σακούλες μικρές απορριμρολό για καλαθάκια 45Χ55 cm ΣΥΣΚ. 20 ΤΕΜΑΧΙΩΝ Συσκευασία 3014
25Σκούπα χειρός Τεμάχιο 194
26ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ με χωρητικότητα περίπου 1000 ml Τεμάχιο 24
27ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ με χωρητικότητα περίπου 500 ml Τεμάχιο 38
28Σφουγγαράκι κουζίνας Τεμάχιο 321
29Σφουγγαρίστρα απλή Τεμάχιο 254
30Σφουγγαρίστρα επαγγελματική 400 gr Τεμάχιο 55
31Υγρό για πάτωμα 4 λίτρων Τεμάχιο 454
32Υγρό για πιάτα 750 ml Τεμάχιο 246
33Υγρό καθαρισμού ξύλινων επίπλων (400ml) Τεμάχιο 38
34Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 4lt Τεμάχιο 203
35Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 500 ml Τεμάχιο 169
36Υγρό καθαριστικό κατά των αλάτων 500ml Τεμάχιο 91
37Υγρό παχύρευστο καθαριστικό τουαλέτας παπί 750ml Τεμάχιο 276
38Φαράσι πλαστικό με λάστιχο και κοντάρι Τεμάχιο 2096
39Χαρτί κουζίνας 800 γρ/ρολό, επαγγελματικό Τεμάχιο 2940
40Χαρτί υγείας /ρολό 120 γρ. τρίφυλλο (Συσκευ. 10 τεμαχίων) Συσκευασία 3694
41Χαρτοπετσέτες διαστάσεων ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (100 φύλλων) Συσκευασία 92
42Χειροπετσέτες ρολό 400gr μαλακή λευκή (κιβώτιο 12 τμχ) Κυτίο 80
43Χειροπετσέτες Ζ-Ζ 250.γρ (κιβώτιο 20 πακέτων 200 φύλλων) μαλακή λευκή Κυτίο 65
ΟΜΑΔΑ 3: ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ /ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ/Δ/ΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ/ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ/ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
Lot No: 5
ΚΟΙΝ.ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΟΙΝ.ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΠΡΟΝΟΙΑ
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΥΝ.ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Αλκοολούχος λοσιόν με περιεκτικότητα αλκοόλης 93 βαθμών και άνω 410 ml εως 500 ml Τεμάχιο 30 60 60 150
2 Αλκοολούχος λοσιόν : ήπιο αντισηπτικό με περιεκτικότητα αλκοόλης 70 βαθμών και άνω σε πλαστικό μπουκάλι των 230 εως 250 gr. Τεμάχιο 50 50 100
3 Αντισηπτικό σπρέι(τύπου DETTOL), συσκευασία 400-500 ml για εξουδετέρωση βακτηριδίων, ιών & μύκητων σε επιφάνειες καθημερινής χρήσης,
με περιεκτικότητα αλκοόλης 70% w/w και άνω Τεμάχιο 20 40 100 160
4 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια) Κυτίο 24 100 40 164
5 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό 250-400 ml ενδεικτικού τύπου dettol Τεμάχιο 20 50 100 170
6 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό (συσκευασια 4 λίτρων) Λίτρο 48 80 128
7 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών (4lt): αρίστης ποιότητας, αρωματικό και φιλικό προς το περιβάλλον. Τυποποιημένο σε πλαστικό μπιτόνι. Τεμάχιο 30 20 50
8 Υγρό Κρεμοσάπουνο χεριών με αντλία 250-300 ml Τεμάχιο 50 100 150
9 Χλωρίνη παχύρευστη 2 lt (καθαριστική και απολυμαντική δράση) Τεμάχιο 60 60 100 220
1 Απορροφητικό πανί Διαστάσεων Νο 2 Τεμάχιο 24 60 60 144
2 Αποσμητικό Λεκάνης WC Σσυσκευασία 2 τεμαχίων Τεμάχιο 12 40 40 92
3 Αποσμητικό χώρου ανταλλακτικό Τεμάχιο 10 30 30 70
4 Γάντια καθαρισμού πλαστικά Ζεύγος 30 50 80
5 Διάλυμα υδροχλωρικού οξέως 0,430 λίτρα Τεμάχιο 30 30
6 Εντομοκτόνο για έρποντα έντομα Τεμάχιο 10 30 30 70
7 Καλαθάκι πλαστικό απορριμμάτων γραφείου ανοιχτό ύψος 30 cm διάμετρος 28 cm περίπου Τεμάχιο 4 6 10 20
8 Καροτσάκι σφουγγαρίσματος με πρέσα 20-24lit Τεμάχιο 2 2 2 6
9 Κοντάρι αλουμινίου 1,20χ25 ml επαγγελματικό Τεμάχιο 4 6 6 16
10 Κουβάς με στίφτη επαγγελματικός (διπλός κουβάς) Τεμάχιο 2 0 2
11 Κουβάς στίφτης 13 λίτρων Τεμάχιο 2 2 2 6
12 Πιγκάλ WC πλαστικό κλειστού τύπου Τεμάχιο 4 6 6 16
13 Σακούλες (τσάντα) χαρτοπλάστ για μεταφορά προϊόντων (NO 75 μεγάλο μέγεθος) Κιλό 1000 1000
14 Σακούλες (τσάντα) χαρτοπλάστ για μεταφορά προϊόντων (NO 45μικρό μέγεθος) Κιλό 800 800
15 Σακούλες (τσάντα) χαρτοπλάστ για μεταφορά προϊόντων (NO 60 μεσαίο μέγεθος) Κιλό 1200 1200
16 Σακούλες απορριμμάτων για ελαφριά χρήση συσκευασία 52Χ75 cm 10 τεμ. με κορδόνι Συσκευασία 24 30 16 70
17 Σακούλες μικρές απορριμμάτων ρολό για καλαθάκια 45Χ55 cm ΣΥΣΚ. 20 ΤΕΜΑΧΙΩΝ Συσκευασία 2 10 10 22
19 Σκούπα χειρός Τεμάχιο 2 10 10 22
20 ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ με χωρητικότητα περίπου 1000 ml Τεμάχιο 1 1
21 ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ με χωρητικότητα περίπου 500 ml Τεμάχιο 10 10 20
22 Σφουγγαράκι κουζίνας για πιάτα μεσαίο Τεμάχιο 48 20 20 88
23 Σφουγγαρίστρα επαγγελματική 400 gr Τεμάχιο 4 20 20 44
24 Υγρό για πάτωμα 4 λίτρων Τεμάχιο 20 30 40 90
25 Υγρό για πιάτα 750 ml Τεμάχιο 15 15 30
26 Υγρό για πλύσιμο πιάτων 4 λίτρων Τεμάχιο 15 15
27 Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 4lt Τεμάχιο 15 6 6 27
28 Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 500 ml Τεμάχιο 30 30 60
29 Φαράσι πλαστικό με λάστιχο και κοντάρι Τεμάχιο 5 2 2 9
30 Χαρτί κουζίνας 800 γρ/ρολό, επαγγελματικό Τεμάχιο 400 800 800 2000
31 Χαρτί υγείας /ρολό 120 γρ. τρίφυλλο (Συσκευ. 10 τεμαχίων) Συσκευασία 100 80 240 420
32 Χαρτοπετσέτες διαστάσεων ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (100 φύλλων) Συσκευασία 10 10 25 45
33 Υγρό παχύρευστο καθαριστικό τουαλέτας παπί 750ml Τεμάχιο 12 12
ΟΜΑΔΑ 4 :ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΜΕΣ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 6
1Αλκοολούχος λοσιόν αλκοόλη 93 βαθμών και άνω 410 ml εως 500 ml Τεμ 202
2Αλκοολούχος λοσιόν : ήπιο αντισηπτικό αλκοόλης70 βαθμών και άνω 230 εως 250 gr. Τεμ 216
3Αντισηπτικό σπρέι(τύπου DETTOL), συσκευασία 400-500 ml αλκοόλη 70% w/w και άνω Τεμ. 124
4Γάνια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια )Κυτίο 131
5Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό 250 -400ml ύ τύπου dettol Τεμ. 244
6Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό (συσκευασία 4 λίτρων) Λίτρο 348
7Υγρό αντισηπτικά gel χεριών Συσκ 4 λίτρων.Τεμ 76
8Υγρό αντισηπτικά gel χεριών με μηχανισό απλικατερ-αντλίας Συσκ 400 ml εως 600 ml. Τεμ 140
9Υγρό αντισηπτικά gel χεριών με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας Συσκ250 -400 ml. Τεμ 20
10Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών (4lt) σε πλαστικό μπιτόνι. Τεμ 101
11Υγρό Κρεμοσάπουνο χεριών με αντλία 250- 300 ml Τεμ 225
12Χλωρίνη παχύρευστη 750 ml Τεμ 369
1Αλουμινόχαρτο 50M Τεμάχιο 70
2Αντικολλητικό χαρτί 50M Τεμ 60
3Απορροφητικές πετσέτες τύπου wettex Τεμ 154
4Απορρυπαντικό σε σκόνη για πλυντήριο ρούχων 70 μεζ Τεμ.140
5Απορρυπαντικό σε σκόνη για πλύσιμο στο χέρι 450 gr Τεμ 70
6Αποφρακτικό αποχετεύσεων τύπου tuboflo Τεμ 70
7Αφρόλουτρο βρεφικό 750 ml Τεμ 100
8Βεντούζα-αποφρακτήρας με λάστιχο Νο 2 Φ14 Χ Υ 35,5 εκ. Τεμ,3
9Βούρτσα μαλλιών πλαστική με λαβή Τεμ 40
10Γάντια καθαρισμού πλαστικά Ζεύγος 79
11Διάλυμα υδροχλωρικού οξέως 0.430 λίτρα Τεμ 21
12Διαφανής μεμβράνη γ 20 μέτρων ) Τεμ 50
13Εντομοκτόνο σε spray 300 ML Τεμ 89
14Ενυδατικό αφροντούς 250 ml Τεμ 250
15Καθαριστήρας τζαμιών 24 cm με κοντάρι 1 m Τεμ 2
16Κάδος απορριμμάτων πλαστικός με πεντάλ 80 lt Τεμ 1
17Κθαριστικό για Λίπη 650ml εως 750 ml σπρέι Τεμ 26
18Καλαθάκι απορ/των οικιακής χρήσης διαστάσεων 60Χ30 cm Τεμ 50
19Καλαθάκια μπάνιου πλαστικά, 30cm διάμετρος 28cm Τεμ 41
20Καλαμάκια χάρτινα μιας χρήσης συσκ. 300 τεμ. 5
21Κοντάρι αλουμινίου επαγγ σφουγγ 1,20 μ Τεμ 39
22Κουβάς με στίφτη 13 λίτρων Τεμ 18
23Κουβάς με στίφτη 7 λίτρων μικρός Τεμ 18
24Κουβάς σφουγγαρίσματος επαγγ 20 -24lt Τεμ 1
25Κρεμάστρα ντουλάπας πλαστική Τεμ 80
26Λεκάνη Πλαστική Τεμ 5
27Μαλακτικό ρούχων 2 λίτρων Τεμ 110
28Μανταλάκια πλαστικά -Συσκ 24 τεμ. 25
29Μπατονέτες από μπαμπού 100 τεμ Συσκ25
30Μπολ από ζαχαροκάλαμο 750 ml φ 17cm Τεμ. 1220
31Μωρομάντηλα συσκ 72 τεμ 54
32Ξεσκονόπανα υφασμ Τεμ 82
33Ξυραφάκια μιας χρήσεως ΣΥΣΚ 5TEM 120
34Οοντόβουρτσα παιδική Τεμ 60
35Οδοντόβουρτσα μέτρια Τεμ 160
36Οδοντόκρεμα παιδική με γεύσεις 75 ML Τεμ 60
37Οδοντόκρεμα σωληνάριο 100 ML Τεμ160
38Πάνα παιδική ανοιχτή N. 4 πακέτο 50 τεμ 40
39Πάνα παιδική ανοιχτή N. 5 πακέτο 44 τεμ Συσκ 40
40Πάνα παιδική ανοιχτή N.6 πακέτο 40 τεμ Συσκ 40
41Πιγκάλ WC Τεμ 36
42Ρόμπα μιας χρήσης (συσκ 10 τεμ.) 22
43Σακούλες (τσάντα) χαρτοπλάστ NO 60 μεσαίο μέγεθος) Κιλό 226
44Σακούλες απορριμμάτων για ελαφριά χρήση συσκ 52χ75 cm (συσκ 10 τεμ) με κορδόνι 640
45Σακούλες για καλαθάκια συσκ 45χ55 cm(συσκ 20 τεμ) 620
46Σακούλες απορριμμάτων μαύρες χύμα σκληρές 80Χ1,10 1000
47Σακούλες τροφίμων ψυγείου Μ36*Π28* ΠΑΚΕΤΟ 50 ΤΕΜ 50
48Σaκούλες τροφίμων ψυγείου Μ46*Π28* ΠΑΚΕΤΟ 50 ΤΕΜ 130
49Σαμπουάν βρεφικό – παιδικό με 750ml Τεμ 70
50Σαμπουάν για κανονικά μαλλιά 700 ml Τεμ 300
51Σερβιέτες με φτερά Τεμ 120
52Σιδερόπανο υφασμάτινο 140x50 cm Τεμ 6
53Σιδερώστρα μεταλλική Τεμ 4
54Σκούπα χειρός Τεμ 52
55Σκουφάκια μιας χρήσης (συσκ 100 τεμ.) 25
56Σύρμα χοντρό Τεμ 40
57ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ 1000 ml Τεμ 1
57ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ 1000 ml Τεμ 11
58ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ 500
59Σφουγγαράκι κουζίνας πιάτων Τεμ 229
60Σφουγγάρι μπάνιου Διπλής Όψης Τεμ 215
61Σφουγγαρίστρα απλή Τεμ 38
62Σφουγγαρίστρα επαγγ. 400gr Τεμ 51
63Σφουγγαρίστρα με μικροινες Τεμάχιο 94
64Υγρό παχύρευστο καθαριστικό τουαλέτας παπί 750ml Τεμ 12
65Υγρό για πάτωμα 4 lt Τεμ 132
66Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 4lt Τεμ 87
67Υγρό πλυσίματος πιάτων 4 lt Τεμ 102
68Φαράσι πλαστικό με λάστιχο και κοντάρι Τεμ 23
69Φίλτρο απορροφητήρα Τεμ 4
70Χαρτί κουζίνας 800gr/ρολό, επαγγελματικό Τεμ 888
71Χαρτί υγείας /ρολό 120 gr τρίφυλλο (συσκ 10 τεμ) 1
72Χαρτοπετσέτες διαστάσεων ΣΥΣK 100 TEM 230
ΟΜΑΔΑ 5: ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ /Δ/ΝΣΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ/ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ/ΔΑΚ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
Lot No: 7
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΦΠΑ 6% Μ/Μ ΔΗΜ.ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ (ΔΑΚ) ΤΜ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΥΝ.ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Αλκοολούχος λοσιόν με περιεκτικότητα αλκοόλης 93 βαθμών και άνω συσκευασία 410 ml εως 500 ml Τεμάχιο 100 100 50 250
2 Αλκοολούχος λοσιόν : ήπιο αντισηπτικό με περιεκτικότητα αλκοόλης 70 βαθμών και άνω σε πλαστικό μπουκάλι των 230 εως 250 gr. Τεμάχιο 60 40 100
με περιεκτικότητα αλκοόλης 70% w/w και άνω Τεμάχιο 6 6 6 18
4 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια από γάντια) Κουτί 25 30 25 80
5 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό 250 -400 ml ενδεικτικού τύπου dettol Τεμάχιο 24 48 24 96
6 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό (συσκευασια 4 λίτρων) Λίτρο 32 32 32 96
7 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών (4lt): αρίστης ποιότητας, αρωματικό και φιλικό προς το περιβάλλον. Τυποποιημένο σε πλαστικό μπιτόνι. Τεμάχιο 8 12 8 28
8 Χλωρίνη παχύρευστη 2 lt (καθαριστική και απολυμαντική δράση) Τεμάχιο 24 200 24 248
9 Χλώριο 2 λίτρων Τεμάχιο 200 200
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΦΠΑ 24% Μ/Μ ΔΗΜ.ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ (ΔΑΚ) ΤΜ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
10 Απορροφητικό πανί Διαστάσεων Νο 2 Τεμάχιο 10 20 20 50
11 Γάντια καθαρισμού πλαστικά Ζεύγος 4 20 6 30
12 Ανταλλακτικό επαγγελματικής - σφουγγαρίστρας με κορδόνι Τεμάχιο 15 15
13 Διάλυμα υδροχλωρικού οξέως 0.430 λίτρα Τεμάχιο 60 60
14 Καλαθάκι πλαστικό απορριμμάτων γραφείου ανοιχτό ύψος 30 cm διάμετρος 28 cm περίπου Τεμάχιο 14 45 9 68
15 Καλάθι αχρήστων μεγάλο πλαστικό ανοιχτό ύψος 60cm-διάμετρος 30cm Τεμάχιο 15 15
16 Καροτσάκι σφουγγαρίσματος με πρέσα 20lit Τεμάχιο 1 2 1 4
17 Κοντάρι αλουμινίου 1,20χ25 ml επαγγελματικό Τεμάχιο 2 25 5 32
18 Κουβάς με στίφτη επαγγελματικός (διπλός κουβάς) Τεμάχιο 1 5 1 7
19 Κουβάς στίφτης 13-15 λίτρων Τεμάχιο 4 5 2 11
20 Μπολ από ζαχαροκάλαμο στρογγυλό με καπάκι χωρητικότητας 750 ml περίπου φ 17cm Τεμάχιο 10000 10000
21 Κουτάλια ξύλινα ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (50 ΤΕΜΑΧΙΩΝ) Συσκευασία 50 50
22 Πιατάκια φαγητού από ζαχαροκάλαμο μιας χρήσης ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (20 τεμαχίων) Συσκευασία 100 100
23 Πηρούνια ξυλίνα ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (50 ΤΕΜΑΧΙΩΝ) Συσκευασία 50 50
24 Ποτήρια νερού μιας χρήσης χάρτινα 250 ml (συσκευασία 50 τεμαχίων) Συσκευασία 1 256 257
25 Πανί παρκετέζας Τεμάχιο 20 20
26 Παρκετέζα Τεμάχιο 25 25
27 Πιγκάλ WC πλαστικό κλειστού τύπου Τεμάχιο 2 8 2 12
28 Σακούλες απορριμμάτων για ελαφριά χρήση συσκευασία 52Χ75 cm 10 τεμ. με κορδόνι Συσκευασία 5 300 305
29 Σακούλες μικρές απορριμμάτων ρολό για καλαθάκια 45Χ55 cm ΣΥΣΚ. 20 ΤΕΜΑΧΙΩΝ Συσκευασία 40 200 60 300
30 Σκούπες βεντάλιες σκληρές Τεμάχιο 30 30
31 Σκούπες συρμάτινες σκληρές Τεμάχιο 30 30
32 Σκούπα χειρός Τεμάχιο 6 6 12
33 Σφουγγαρίστρα απλή Τεμάχιο 8 10 8 26
34 Σφουγγαρίστρα επαγγελματική 400 gr Τεμάχιο 15 15
35 Υγρό γενικού καθαρισμού 4(lit) Τεμάχιο 8 130 8 146
36 Υγρό καθαρισμού 4 λίτρων(τύπου swaz) Τεμάχιο 60 60
37 Υγρό για πάτωμα 4 λίτρων Τεμάχιο 3 7 10
38 Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 4lt Τεμάχιο 4 60 4 68
39 Υγρό καθαριστικό κατά των αλάτων 500ml Τεμάχιο 100 100
40 Υγρό καθαριστικό τζαμιών 500ml Τεμάχιο 6 6
41 Φαράσι πλαστικό με λάστιχο και κοντάρι Τεμάχιο 4 30 4 38
42 Χαρτί κουζίνας 800 γρ/ρολό, επαγγελματικό Τεμάχιο 40 300 40 380
43 Χαρτί υγείας /ρολό 120 γρ. τρίφυλλο (Συσκευ. 10 τεμαχίων) Συσκευασία 50 150 50 250
44 Χειροπετσέτες ΖΙΚ-ΖΑΚ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 250.γρ (κιβώτιο 20 τμχ) Κυτίο 1 1
45 Χαρτοπετσέτες διαστάσεων ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (100 φύλλων) Συσκευασία 10 10
ΟΜΑΔΑ 6 :ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΣΑΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ Μονάδα μέτρησης ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΗ
1 Σακούλα πλαστική απορριμμάτων διαστάσεων 80X110cm (πακέτο των 25 κιλών) Κιλό 28050
2 Σακούλα πλαστική απορριμμάτων διαστάσεων 65X90cm (πακέτο των 20 κιλών) Κιλό 9500
Σακούλα πλαστική απορριμμάτων διαστάσεων 55Χ75cm (πακέτο των 20 κιλών) Κιλό 9000
3 Σακούλα πλαστική απορριμμάτων διαστάσεων 80X110cm βιοδιασπώμενες (πακέτο των 25 κιλών) Κιλό 500
ΟΜΑΔΑ 7: ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΠΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ /ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)39830000 Cleaning products
ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΠΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ /ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ Μ/Μ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 ΘΗΚΗ ΥΛΙΚΟΥ ΑΠΟΣΜΗΣΗΣ ΤΕΜΑΧΙΟ 200
2 ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟΥ ΑΠΟΣΜΗΣΗΣ ΤΕΜΑΧΙΟ 400
ΟΜΑΔΑ 8 : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΥ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟΥ/ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 10
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΥ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟΥ/ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Καθαριστικό απορρυπαντικό πλακιδίων και μαρμάρινων επιφανειών Λίτρο 3.000
ΟΜΑΔΑ 9: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΨΑΘΙΝΩΝ ΣΚΟΥΠΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ/ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ/ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΑ
Lot No: 11
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ Μ/Μ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 Σκούπα με κοντάρι ψάθινη ΤΕΜΑΧΙΟ 7500 10 7510
ΟΜΑΔΑ 10 :ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΚΟΙ.ΠΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ TMHMA 1: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης Συσκευασία 400 ml εως 600 ml.
Lot No: 12
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕ ΦΠΑ 6% Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
ΤΜΗΜΑ 1 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΑΠΛΙΚΑΤΕΡ-ΑΝΤΛΙΑΣ σε μορφή τζέλ Συσκευασία 400 ml εως 600 ml. Τεμάχιο 250
ΟΜΑΔΑ 11:ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ/ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ(ΚΟΙ.ΠΑ) ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 13
33631600 Antiseptics and disinfectants
1 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια από γάντια) Κυτίο 400
2 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών με αντλία 250-400 ml Τεμάχιο 900
3 Χλώριο 2 λίτρων Τεμάχιο 1000
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕ ΦΠΑ 24% Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Αλουμινόχαρτο 50M Τεμάχιο 100
2 Απλώστρα ρούχων αλουμινίου τρίφυλλη Τεμάχιο 5
3 Απορροφητικό πανί Διαστάσεων Νο 2 Τεμάχιο 300
4 Απορρυπαντικό πλυντηρίου πιάτων υγρό 1 lit Τεμάχιο 400
5 Απορρυπαντικό σε σκόνη για πλυντήριο ρούχων 72 μεζούρες Τεμάχιο 100
6 Αφαιρετικό αλάτων πλυντηρίου πιάτων 2 ΚΙΛΑ περίπου Τεμάχιο 80
7 Γάντια καθαρισμού πλαστικά Ζεύγος 150
8 Διαφανής μεμβράνη για τρόφιμα 20 μέτρων Τεμάχιο 130
9 Κοντάρι αλουμινίου 1,20 Χ 25mm επαγγελματικό Τεμάχιο 50
10 Κουβάς με στίφτη επαγγελματικός (διπλός κουβάς) Τεμάχιο 5
11 Κουβάς με στίφτη 13 λίτρων Τεμάχιο 10
12 Λαβή-βάση επαγγελματικής σφουγγαρίστρας Τεμάχιο 22
13 Μαλακτικό ρούχων 2 ΛΙΤΡΩΝ Τεμάχιο 120
14 Μέτριες σακούλες απορ/των-52Χ75 10 τεμ-ων με κορδόνι Συσκευασία 1.450
15 Μωρομάντηλα 72 τεμ (1 πακέτο) Συσκευασία 800
16 Πάνα παιδική ανοιχτή Ν. 4 πακέτο 50 τεμαχίων Συσκευασία 200
17 Πάνα παιδική ανοιχτή Ν. 5 πακέτο 44 τεμαχίων Συσκευασία 500
18 Πάνα παιδική ανοιχτή Ν. 6 πακέτο 40 τεμαχίων Συσκευασία 150
19 Πιατάκια φαγητού από ζαχαροκάλαμο μιας χρήσης ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (20 τεμαχίων) Συσκευασία 150
20 Ποτήρια νερού μιας χρήσης χάρτινα 250 ml (συσκευασία 50 τεμαχίων) Συσκευασία 200
21 Σακούλες συσκ. 20 τεμ. για καλαθάκια 45Χ55 Συσκευασία 1.100
22 Σκούπες χειρός Τεμάχιο 80
23 Σύρμα χοντρό για ανοξείδωτα σκεύη Τεμάχιο 200
24 Σφουγγαράκι κουζίνας μεσαίο μέγεθος Τεμάχιο 300
25 Σφουγγάρι κουζίνας συσκευασίας γίγας Τεμάχιο 80
26 Σφουγγαρίστρα επαγγελματική 400 gr Τεμάχιο 15
27 Σφουγγαρίστρα απλή Τεμάχιο 50
28 Υγρό γενικού καθαρισμού 1 Λίτρου Τεμάχιο 800
29 Υγρό για πιάτα 750 ml Τεμάχιο 800
30 Υγρό καθαρισμού τζαμιών 500 γραμμαρίων Τεμάχιο 500
31 Υγρό στεγνωτικό πλυντηρίου πιάτων 4 ΛΙΤΡΩΝ Τεμάχιο 80
32 Ψάθινη σκούπα χορτάρινη με κοντάρι Τεμάχιο 20
33 Χαρτί υγείας /ρολό 120 γρ. τρίφυλλο (Συσκευ. 10 τεμαχίων) Συσκευασία 1.300
34 Χαρτοπετσέτες λευκές (συσκευασία 100 τεμ.) Συσκευασία 1.300
35 Χαρτί κουζίνας δίφυλλο 800gr/ρολό, επαγγελματικό Τεμάχιο 1.500
ΟΜΑΔΑ 12:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(ΚΕΔΑ) TMHMA 1: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης Συσκευασία 4 λίτρων.
Lot No: 14
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ME ΦΠΑ 6% Μ/Μ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
ΤΜΗΜΑ 1 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών σε μορφή τζέλ Συσκευασία 4 λίτρων. Τεμάχιο 80
ΟΜΑΔΑ 12:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(ΚΕΔΑ) ΤΜΗΜΑ 2:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας Συσκευασία 400-600
Lot No: 15
ΤΜΗΜΑ 2 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΑΠΛΙΚΑΤΕΡ σε μορφή τζέλ Συσκευασία 400 ml εως 600 ml. Τεμάχιο 100
ΟΜΑΔΑ 13:ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(ΚΕΔΑ)
Lot No: 16
1 Αλκοολούχος λοσιόν με περιεκτικότητα αλκοόλης 93 βαθμών και άνω συσκευασία 410 ml εως 500 ml Τεμάχιο 200
2 Αντισηπτικό σπρέι(τύπου DETTOL), συσκευασία 400-500 ml Τεμάχιο 60
3 Απολυμαντικό Επιφανειών καθημερινής χρήσης Βιοκτόνο,Ιοκτόνο περιπου 500 ml Τεμάχιο 100
4 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια από γάντια) Κυτίο 200
5 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό 250-400 ml ενδεικτικού τύπου dettol Τεμάχιο 200
7 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών (4lt) Τεμάχιο 200
8 Χλώριο 2 λίτρων Τεμάχιο 800
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ME ΦΠΑ 24% Μ/Μ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
9 Απορροφητικό πανί (τύπου WΕΤΕX) NO 2 Τεμάχιο 300
10 Γάντια καθαρισμού πλαστικά Ζεύγος 100
11 Κουβάς στίφτης 13-15 λίτρων Τεμάχιο 30
12 Σακούλες 55χ75 χύμα επαγγελματικής χρήσης Τεμάχιο 8.000
13 Σακούλες 80χ1,10 χύμα επαγγελματικής χρήσης Τεμάχιο 2.000
14 Σακούλες ρολό για καλαθάκια συσκευασία 45Χ55 cm (ΣΥΣΚ.ρολό 20) Συσκευασία 400
15 Σκούπα απλή χειρός Τεμάχιο 800
16 Σφουγγάρι κουζίνας μεσαίο Τεμάχιο 150
17 Σφουγγαρίστρα απλή Τεμάχιο 150
18 Σφουγγαρίστρα επαγγ. 400 gr Τεμάχιο 70
19 Υγρό καθαρισμού τζαμιών 500 ml - Τεμάχιο 150
20 Χαρτί υγείας 120gr/συσκ. 10 τεμ. Συσκευασία 800
21 Χαρτί κουζίνας 800γρ/ ρολό, επαγγελματικό Συσκευασία 700
22 Χειροπετσέτες ΖΙΚ-ΖΑΚ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 250.γρ (κιβώτιο 20 τμχ) Κυτίο 300
ΟΜΑΔΑ 14:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ.) ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ TMHMA 1: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης Συσκευασία 4 λίτρων.
Lot No: 17
ΤΜΗΜΑ 1 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών σε μορφή τζέλ Συσκευασία 4 λίτρων. Τεμάχιο 7
ΟΜΑΔΑ 14:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ.) ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥΤΜΗΜΑ 2:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας Συσκευασία 400-600 ML
Lot No: 18
ΤΜΗΜΑ 2 Αλκοολούχο αντισηπτικό χεριών σε μορφή τζέλ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΑΠΛΙΚΑΤΕΡ .Συσκευασία 400 ml εως 600 ml. Τεμάχιο 30
ΟΜΑΔΑ 15:ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ.) ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Lot No: 19
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ME ΦΠΑ 6% Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Αλκοολούχος λοσιόν με περιεκτικότητα αλκοόλης 93 βαθμών και άνω 410 ml εως 500 ml Τεμάχιο 20
2 Αντισηπτικό σπρέι(τύπου DETTOL), συσκευασία 400-500 ml για εξουδετέρωση βακτηριδίων, ιών & μύκητων σε επιφάνειες καθημερινής χρήσης,
με περιεκτικότητα αλκοόλης 70%και άνω Τεμάχιο 20
3 Απολυμαντικό Επιφανειών καθημερινής χρήσης Βιοκτόνο,Ιοκτόνο περιπου 500 ml Τεμάχιο 30
4 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια από γάντια) Κυτίο 20
5 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό 250 -400ml ενδεικτικού τύπου dettol Τεμάχιο 30
6 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό (συσκευασία 4 lt) Λίτρο 32
7 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών (4lt) Τεμάχιο 8
8 Χλωρίνη παχύρευστη 2 Lt (καθαριστική και απολυμαντική δράση) Τεμάχιο 50
Α/Α ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ME ΦΠΑ 24% Μ/Μ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
9 Απορροφητικό πανί (τύπου WΕΤΕX) NO 2 Τεμάχιο 70
10 Κουβάς στίφτης 13 λίτρων Τεμάχιο 3
11 Σακούλες απορριμμάτων με κορδόνι μεγάλες 52χ75 cm (συσκευασία 10 τεμαχίων) Συσκευασία 200
12 Σακούλες απορριμμάτων με κορδόνι μικρές 45χ55 cm (συσκευασία 20 τεμαχίων) Συσκευασία 200
13 Σκούπα χειρός Τεμάχιο 5
14 Σφουγγάρι κουζίνας πιάτων Τεμάχιο 30
15 Σφουγγαρίστρα απλή τύπου wettex Τεμάχιο 15
16 Υγρό γενικού καθαρισμού (4lt) Τεμάχιο 50
17 Υγρό καθαρισμού τζαμιών συσκ. 4lt Τεμάχιο 25
18 Χαρτί υγείας 120gr/συσκ. 10 τεμ. Συσκευασία 70
19 Χαρτί κουζίνας 800γρ/ ρολό, επαγγελματικό Τεμάχιο 80
20 Χειροπετσέτες ρολό 400 gr μαλακή λευκή (κιβώτιο 12 τμχ) Κυτίο 70
ΟΜΑΔΑ 16: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ A/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ/ΤΜΗΜΑ 1:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ GEL ΧΕΡΙΩΝ παχύρευστο με βάση την αλκοόλη απολυμαντικό - αντιβακτηριδιακό. Συσκευασία 4 λίτρων
Lot No: 20
ΤΜΗΜΑ 1 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ GEL ΧΕΡΙΩΝ παχύρευστο με βάση την αλκοόλη απολυμαντικό - αντιβακτηριδιακό. Συσκευασία 4 λίτρων. Τεμάχιο 2000
ΟΜΑΔΑ 16: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ A/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ/ΤΜΗΜΑ 2ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης Συσκευασία 400 ml εως 600 ml.
Lot No: 21
ΤΜΗΜΑ 2 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη, με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας.Συσκευασία 400 ml εως 600 ml. Τεμάχιο 1000
ΟΜΑΔΑ 16: ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ/ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ A/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ/ΤΜΗΜΑ 3 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης Συσκευασία 250 -400 ml
Lot No: 22
ΤΜΗΜΑ 3 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη , με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας.Συσκευασία 250 -400 ml. Τεμάχιο 1000
ΟΜΑΔΑ 17: ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ A/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Lot No: 23
1 Αντισηπτικό σπρέι(τύπου DETTOL), συσκευασία 400-500 ml για εξουδετέρωση βακτηριδίων, ιών & μύκητων σε επιφάνειες καθημερινής χρήσης,
με περιεκτικότητα αλκοόλης 70% και άνω Τεμάχιο 400
2 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό (Συσκευασία 4 λίτρων) Λίτρο 400
3 Αλκοολούχος λοσιόν (70 βαθμών) ήπιο αντισηπτικό 230 gr. Τεμάχιο 400
4 Αλκοολούχος λοσιόν 93 βαθμούς 410ml Τεμάχιο 400
5 Απολυμαντικό Επιφανειών καθημερινής χρήσης Βιοκτόνο,Ιοκτόνο περιπου 500 ml Τεμάχιο 300
6 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια από γάντια) Κυτίο 400
7 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών 4 λίτρων Τεμάχιο 600
8 Υγρό Κρεμοσάπουνο χεριών με αντλία 250-400 ml Τεμάχιο 400
9 Χλωρίνη παχύρευστη 2 λίτρων Τεμάχιο 2.500
10 Χλώριο 2 λίτρων Τεμάχιο 1600
11 Ανταλλακτικό επαγγελματικής σφουγγαρίστρας με κορδόνι Τεμάχιο 250
12 Απορροφητικό οικολογικό πανί Τεμάχιο 600
13 Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων 70 μεζούρες Τεμάχιο 20
14 Αφρόλουτρο 750 ml παιδικό Τεμάχιο 40
15 Γάντια καθαρισμού πλαστικά ΖΕΥΓΟΣ 500
16 Διάλυμα υδροχλωρικού οξέως 0,430 λίτρα Τεμάχιο 600
17 Εντομοκτόνο σε σπρέι Τεμάχιο 120
18 Καθαριστικό για αφαίρεση μελανιού 1 λίτρου Graffiti Τεμάχιο 20
19 Καλαθάκι πλαστικό απορριμμάτων γραφείου ανοιχτό ύψος 30cm- διάμετρος 28cm Τεμάχιο 300
20 Καλάθι αχρήστων μεγάλο πλαστικό ανοιχτό ύψος 60cm- διάμετρος 30cm Τεμάχιο 240
21 Κοντάρι αλουμινίου 1,20Χ25 mil επαγγελματικό Τεμάχιο 150
22 Κουβάς επαγγελματικός με στίφτη (διπλός κουβάς) Τεμάχιο 60
23 Κουβάς με στίφτη 13 λίτρων Τεμάχιο 100
24 Λαβή - βάση επαγγελματικής σφουγγαρίστρας Τεμάχιο 100
25 Μωρομάντηλα 72 τεμ (1 πακέτο) Συσκευασία 250
26 Πάνες Νο4 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (50τεμαχίων) Συσκευασία 20
27 Πάνες Νο5 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (44τεμαχίων) Συσκευασία 20
28 Πάνες Νο6 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (40τεμαχίων) Συσκευασία 20
29 Πάνες Νο7 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (38τεμαχίων) Συσκευασία 20
30 Πανί παρκετέζας Τεμάχιο 200
31 Παρκετέζα Τεμάχιο 180
32 Πιατάκια φαγητού από ζαχαροκάλαμο μιας χρήσης ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (20 τεμαχίων) Συσκευασία 200
33 Ποτήρια νερού μιας χρήσης χάρτινα 250 ml (συσκευασία 50 τεμαχίων) Συσκευασία 200
34 Σακούλες απορ/των 55Χ75 μαύρες χύμα σκληρέςεπαγγελματικής χρήσης Τεμάχιο 15.000
35 Σακούλες απορριμμάτων μαύρες χύμα σκληρές 80Χ1,10 επαγγελματικής χρήσης Τεμάχιο 13.000
36 Σακούλες μικρές απορριμμάτων για καλαθάκια 45Χ55 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (20 τεμαχίων) Συσκευασία 1600
37 Σαμπουάν 750 ml παιδικό Τεμάχιο 40
38 Σερβιέτες με φτερά ULTRA LONG ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (8-10 τεμαχίων) Συσκευασία 40
39 Σκούπες βεντάλια σκληρές και τύπου φαραώ Τεμάχιο 350
40 Σφουγγαράκι κουζίνας πιάτων μεσαίο μέγεθος Τεμάχιο 400
41 Σφουγγαρίστρα απλή Τεμάχιο 200
42 Σφουγγαρίστρα επαγγελματική 400gr Τεμάχιο 150
43 Ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (22 ταμπλέτες) Συσκευασία 15
44 Υγρό γενικού καθαρισμό 4 λίτρων Τεμάχιο 700
45 Υγρό για πάτωμα 4 λίτρων Τεμάχιο 700
46 Υγρό καθαρισμού τζαμιών 4 λίτρων Τεμάχιο 650
47 Υγρό καθαρισμού τύπου σουάζ 4 λίτρων Τεμάχιο 600
48 Υγρό καθαριστικό κατά των αλάτων 500ml Τεμάχιο 250
49 Υγρό πλυσίματος πιάτων 750 ml Τεμάχιο 250
50 Φαράσι πλαστικό με λάστιχο και κοντάρι Τεμάχιο 150
51 Φωτιστικό οινόπνευμα μπλέ 93 βαθμούς 425 γραμμαρίων Τεμάχιο 130
52 Χαρτί κουζίνας-επαγγελματικό ρολό-800γραμ/ρολό Τεμάχιο 1500
53 Χαρτί υγείας 120 γρ./τρίφυλλο ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (10 τεμαχίων) Συσκευασία 2.000
54 Χάρτινα τραπεζομάντιλα μιας χρήσης 1Χ1m με νάιλον μεμβράνη στο κάτω μέρος ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (150 τεμαχίων) Συσκευασία 50
55 Χαρτοπετσέτες διαστάσεων ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (100 φύλλων) Συσκευασία 200
56 Χειροπετσέτες ρολό 400 gr μαλακή λευκή (κιβώτιο 12 τμχ) Κυτίο 150
57 Χειροπετσέτες ΖΙΚ-ΖΑΚ 250.γρ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ - (20 τεμαχίων) ΚΙΒΩΤΙΟ 200
ΟΜΑΔΑ 18:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ /ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣΟ ΤΜΗΜΑ 1 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ GEL ΧΕΡΙΩΝ Συσκευασία 4 λίτρωv
Lot No: 24
ΤΜΗΜΑ 1 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ GEL ΧΕΡΙΩΝ παχύρευστο με βάση την αλκοόλη απολυμαντικό - αντιβακτηριδιακό. Συσκευασία 4 λίτρων. Τεμάχιο 1200
ΟΜΑΔΑ 18:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ /ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΜΗΜΑ 2 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ Συσκευασία 400 ml εως 600 ml.
Lot No: 25
ΤΜΗΜΑ 2 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη, με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας.Συσκευασία 400 ml εως 600 ml. Τεμάχιο 700
ΟΜΑΔΑ 18:ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ /ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΜΗΜΑ 3 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ Συσκευασία 250 -400 ml
Lot No: 26
ΤΜΗΜΑ 3 ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΧΕΡΙΩΝ σε μορφή γέλης με απολυμαντικές και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες με βάση την αλκοόλη , με μηχανισμό απλικατερ-αντλίας.Συσκευασία 250 -400 ml. Τεμάχιο 700
ΟΜΑΔΑ 19: ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΟΝΑΔΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Lot No: 27
1 Αλκοολούχος λοσιόν (70 βαθμών) ήπιο αντισηπτικό 230 gr. Τεμάχιο 200
2 Αλκοολούχος λοσιόν 93 βαθμούς 410ml Τεμάχιο 200
με περιεκτικότητα αλκοόλης 70% και άνω Τεμάχιο 200
4 Απολυμαντικό Επιφανειών καθημερινής χρήσης Βιοκτόνο,Ιοκτόνο περιπου 500 ml Τεμάχιο 250
5 Γάντια μιας χρήσης (κουτί 100 τεμάχια από γάντια) ΚΙΒΩΤΙΟ 300
6 Υγρό κρεμοσάπουνο χεριών 4 λίτρων Τεμάχιο 400
7 Υγρό Κρεμοσάπουνο χεριών με αντλία 250-400 ml Τεμάχιο 250
8 Υγρό σαπούνι χεριών αντιβακτηριδιακό (Συσκευασία 4 λίτρων) Λίτρο 400
9 Χλωρίνη παχύρευστη 2 λίτρων Τεμάχιο 1600
10 Χλώριο 2 λίτρων υγρό Τεμάχιο 1100
11 Ανταλλακτικό επαγγελματικής σφουγγαρίστρας με κορδόνι Τεμάχιο 100
12 Απορροφητικό οικολογικό πανί Τεμάχιο 400
13 Αφρόλουτρο παιδικό 750 ml Τεμάχιο 40
14 Γάντια καθαρισμού πλαστικά ΖΕΥΓΟΣ 200
15 Διάλυμα υδροχλωρικού οξέως 0,430 λίτρα Τεμάχιο 300
16 Εντομοκτόνο για έρποντα έντομα Τεμάχιο 80
17 Καθαριστικό για αφαίρεση μελανιού 1 λίτρου Graffiti Τεμάχιο 200
18 Καλαθάκια πλαστικά απορριμμάτων γραφείου 30cmχ28cm Τεμάχιο 180
19 Καλάθι αχρήστων μεγάλο πλαστικό ανοιχτό ύψος 60cm- διαμέτρος 30cm Τεμάχιο 70
20 Κοντάρι αλουμινίου 1,20Χ25 mil επαγγελματικό Τεμάχιο 120
21 Κουβάς επαγγελματικό με στίφτη (διπλός κουβάς) Τεμάχιο 70
22 Κουβάς με στίφτη 13 λίτρων Τεμάχιο 70
23 Λαβή-βάση επαγγελματικής σφουγγαρίστρας Τεμάχιο 120
24 Μωρομάντηλα ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (72 τεμαχίων) Συσκευασία 170
25 Πάνες βρακάκια για ενήλικες EXTRA LARGE ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (24 τεμαχίων) Συσκευασία 70
26 Πάνες βρακάκια για ενήλικες LARGE ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (30 τεμαχίων) Συσκευασία 60
27 Πάνες βρακάκια για ενήλικες MEDIUM ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (36 τεμαχίων) Συσκευασία 50
28 Πανί παρκετέζας Τεμάχιο 130
29 Παρκετέζα Τεμάχιο 120
30 Ποτήρια νερού μιας χρήσης χάρτινα 250 ml (συσκευασία 50 τεμαχίων) Συσκευασία 100
31 Σακούλες απορ/των 55Χ75 μαύρες χύμα σκληρές επαγγελματικής χρήσης Τεμάχιο 14.000
32 Σακούλες απορριμμάτων μαύρες χύμα σκληρές 80Χ1,10 επαγγελματικής χρήσης Τεμάχιο 10.000
33 Σακούλες για καλαθάκια 45Χ55 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (20 τεμαχίων) Συσκευασία 900
34 Σαμπουάν παιδικό 750 ml Τεμάχιο 40
35 Σερβιέτες ULTRA LONG ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (8-10τεμαχίων) Συσκευασία 150
36 Σκούπες βεντάλια σκληρές και φαραώ Τεμάχιο 300
37 Σφουγγαράκι κουζίνας πιάτων Τεμάχιο 120
38 Σφουγγαρίστρα απλή Τεμάχιο 110
39 Σφουγγαρίστρα επαγγελματική 400gr Τεμάχιο 100
40 Υγρό γενικού καθαρισμό 4 λίτρων Τεμάχιο 500
41 Υγρό για πάτωμα 4 λίτρων Τεμάχιο 450
42 Υγρό καθαρισμού τζαμιών 4 λίτρων Τεμάχιο 100
43 Υγρό καθαρισμού τύπου σουάζ 4 λίτρων Τεμάχιο 300
44 Υγρό καθαριστικό κατά των αλάτων 500ml Τεμάχιο 250
45 Υγρό πλυσίματος πιάτων 750 γραμμαρίων Τεμάχιο 50
46 Φαράσι πλαστικό με λάστιχο και κοντάρι Τεμάχιο 90
47 Φωτιστικό οινόπνευμα 425 γραμμαρίων Τεμάχιο 80
48 Χαρτί κουζίνας-επαγγελματικό ρολό-800γραμ/ρολό Τεμάχιο 700
49 Χαρτί υγείας 120 γρ./τρίφυλλο ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ (10 τεμαχίων) Συσκευασία 2000
50 Χειροπετσέτες ΖΙΚ-ΖΑΚ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 250.γρ (κιβώτιο 20 τμχ) Κυτίο 250
51 Χειροπετσέτες ρολό 400 gr μαλακή λευκή (ΚΙΒΩΤΙΟ 12 ΤΕΜ) Κυτίο 500