Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības un tās iestāžu vajadzībām
Referenznummer der Bekanntmachung: RNP 2022/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības vajadzībām
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Dricānu apvienības pārvalde” vajadzībām
Los-Nr.: 2
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienības pārvalde” vajadzībām
Los-Nr.: 3
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvalde” vajadzībām
Los-Nr.: 4
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Nautrēnu apvienības pārvalde” vajadzībām
Los-Nr.: 5
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” vajadzībām
Los-Nr.: 6
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Rēzeknes novada sociālās aprūpes centrs” struktūrvienību “Malta” un “Pilcene” vajadzībām
Los-Nr.: 7
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Daudzfunkcionālais sociālās aprūpes centrs „Vecružina”” vajadzībām
Los-Nr.: 8
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Rēzeknes novada speciālā pamatskola” vajadzībām
Los-Nr.: 9
Elektroenerģijas piegāde Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Veselības un sociālās aprūpes centrs “Viļāni”” vajadzībām
Los-Nr.: 10