Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenčné číslo: MžP/NL01/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je nákup výpočtovej techniky
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér)
II.2.4)Opis obstarávania: