Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
06D20/2019/M075 — οικονομολόγος στον τομέα των κατασκευών — ελεγκτής ποιότητας
Αριθμός αναφοράς: 06D20/2019/M075
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV71321100 Υπηρεσίες οικονομικής εκτίμησης κατασκευών
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αποστολή οικονομολόγου στον τομέα των κατασκευών και ελεγκτή ποιότητας υπεύθυνων για την αξιολόγηση και την επαλήθευση της ποιότητας και των ποσοτήτων των υλικών που χρησιμοποιούνται, καθώς και των τιμών και της ποιότητας των τεχνικών λύσεων, στο πλαίσιο των έργων κατασκευής και διαρρύθμισης των κτιρίων του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στις Βρυξέλλες.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: