Art und Umfang der Änderungen (mit Angabe möglicher früherer Vertragsänderungen):
2.1. Szerződő Felek 1.2. pontban megjelölt vállalkozási szerződésük 1.3. pontját az alábbiak szerint módosítják:
„1.3. Felek rögzítik továbbá, hogy a szerződés finanszírozása a KEHOP-2.1.11. projekt keretén belül szállítói finanszírozás keretében az EU forrásaiból valósul meg. A támogatás mértéke 70,000000 %. A támogatásból nem finanszírozható projektelemek fedezetét Megrendelő önerőből biztosítja.”
2.2. Szerződő Felek 1.2. pontban megjelölt vállalkozási szerződésük 3. Ellenszolgáltatás összege és fizetési feltételek pontját az alábbiak szerint módosítják:
„3. Ellenszolgáltatás összege és fizetési feltételek
3.1. A Szerződés egyösszegű (átalányáras) típusú.
3.2. A szerződéses ár (a továbbiakban: Szerződéses Ár) 786 653 606,- Forint + Áfa, azaz hétszáznyolcvanhatmillió-hatszázötvenháromezer-hatszázhat Forint + Áfa, amely megegyezik a Vállalkozó, mint nyertes ajánlattevő által a szerződés megkötését megelőző közbeszerzési eljárásban megajánlott egyösszegű ajánlati ár összegével.