Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Σύμβαση για την προμήθεια και εγκατάσταση εξειδικευμένου ερευνητικού εξοπλισμού του Πανεπιστημίου Πειραιώς, Α1-Α2-Α4-Α5-Γ1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30211200 Hardware für Zentralrechner
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Υ Μ Β Α Σ Η
Για την προμήθεια και εγκατάσταση εξειδικευμένου ερευνητικού εξοπλισμού του Πανεπιστημίου Πειραιώς.
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α1- Κόμβοι εξυπηρετητών τύπου Α
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α2- Κόμβοι εξυπηρετητών τύπου Β
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α4- Υποσύστημα δικτύωσης
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α5- Παρελκόμενα
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Γ1- Σύστημα εξυπηρετητών με εξοπλισμό διασύνδεσης και περιφερειακές μονάδες αποθήκευσης
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α1-Κόμβοι εξυπηρετητών τύπου Α
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30211200 Hardware für Zentralrechner
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α1 Κόμβοι εξυπηρετητών τύπου Α
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α2-Κόμβοι εξυπηρετητών τύπου Β
Los-Nr.: 2
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α2 Κόμβοι εξυπηρετητών τύπου Β
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α4 Υποσύστημα δικτύωσης
Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Γ1-Σύστημα εξυπηρετητών με εξοπλισμό διασύνδεσης και περιφερειακές μονάδες αποθήκευσης
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48820000 Server
ΥΠΟΟΜΑΔΑ Γ1 Σύστημα εξυπηρετητών με εξοπλισμό διασύνδεσης και περιφερειακές μονάδες αποθήκευσης