Dienstleistungen - 657139-2022
Polen-Lublin: Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
2022/S 228-657139
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usługi w zakresie bieżącego administrowania – gospodarowania Zakładowymi obiektami socjalnymi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie.
Referenznummer der Bekanntmachung: O/LU.D-3.2421.29.2022.AG
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi bieżącego administrowania - gospodarowania zakładowymi obiektami socjalnymi w podziale na dwie części:
Cz.1. Świadczenie usługi w zakresie bieżącego administrowania - gospodarowania Zakładowym obiektem socjalnym („Zos”) Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie mieszczącym się w Kazimierzu Dolnym, adres: Kazimierz Dolny, ul. Czerniawy 67;
Cz.2. Świadczenie usługi w zakresie w zakresie bieżącego administrowania - gospodarowania Zakładowym obiektem socjalnym ("Zos") Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie mieszczącym się w Okunince nad J. Białym adres: Okuninka, 22-200.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zos Kazimierz Dolny
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
75125000 Administrative Dienste im Bereich Fremdenverkehr
90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
90911200 Gebäudereinigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część.1. Świadczenie usługi w zakresie bieżącego administrowania - gospodarowania Zakładowym obiektem socjalnym („Zos”) Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie mieszczącym się w Kazimierzu Dolnym, adres: Kazimierz Dolny, ul. Czerniawy 67;
Zos Okuninka
Los-Nr.: 2
Część.2. Świadczenie usługi w zakresie w zakresie bieżącego administrowania - gospodarowania Zakładowym obiektem socjalnym ("Zos") Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie mieszczącym się w Okunince nad J. Białym, adres: Okuninka, 22-200.