Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa i dostosowanie Systemów Informatycznych SP ZOZ MSWiA w Lublinie do współpracy z Platformą e- Usług
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP / 16 / 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie systemów dziedzinowych Zamawiającego do przetwarzania elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) zgodnie z wymogami Ustawy o systemie informacji w ochronie 2 / 5 zdrowia oraz wymiany danych z e-usługami dla pacjentów oferowanymi w ramach Platformy e- usług realizowanymi w ramach projektu „e-Zdrowie w SP ZOZ MSWiA: rozwój nowoczesnych e-usług publicznych dla pacjentów” w ramach w II osi PO PC, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Rozbudowa i dostosowanie Sysyemów Informatycznych SP ZOZ MSWiA w Lublinie do współpracy z Platformą e-Usługi