Lieferungen - 657902-2022
Tschechien-Liberec: Röntgengeräte
2022/S 228-657902
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pojízdný RTG (6x) III.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka šesti kusů nových pojízdných RTG splňujících technickou specifikaci uvedenou v příloze č. 2 ZD. Zadavatel požaduje dodání přístrojů nejvyšší třídy s přímou digitalizací včetně příslušenství. Dále zadavatel požaduje záruční servis po dobu 2 let, dále pak provádění pozáručního servisu po dobu 8 let po ukončení záruční lhůty.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 27 600 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33111400 Fluoroskope
33111600 Radiografiegeräte
33111800 Röntgendiagnosesystem
33111300 Röntgenentwicklungsmaschinen
38582000 Röntgenkontrollausrüstung
33111200 Röntgenstationen
50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: