II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa stojaków stalowych podporowych ciernych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 285-2.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101414
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44461100 Grubenstempel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa stojaków stalowych podporowych ciernych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szacunkową ilość i rodzaj przedmiotu przetargu szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44461100 Grubenstempel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-2500 MM - 15 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax 2800MM - 41 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-3150 MM - 69 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-3550 MM - 165 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4000 MM - 177 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4250 MM - 200 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEM POPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4500 MM - 262 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 2500MM Z 2 STRZEMIONAMI - 248 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 2800MM Z 2 STRZEMIONAMI - 50 kompl
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 3150MM Z 2 STRZEMIONAMI - 55 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 3500MM Z 2 STRZEMIONAMI - 226 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 4000MM Z 2 STRZEMIONAMI - 148 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 2500MM Z 2 STRZEMIONAMI - 33 kompl
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 3150MM Z 2 STRZEMIONAMI - 104 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 3500MM Z 2 STRZEMIONAMI - 212 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 3550MM Z 2 STRZEMIONAMI - 62 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 4000MM Z 2 STRZEMIONAMI - 36 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 4250MM Z 2 STRZEMIONAMI - 53 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 4500MM Z 2 STRZEMIONAMI - 37 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 4000MM Z 3 STRZEMIONAMI - 1 160 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 HMAX- 4500MM Z 3 STRZEMIONAMI - 240 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 3500MM Z 3 STRZEMIONAMI - 73 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 4000MM Z 3 STRZEMIONAMI - 117 kompl.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 HMAX- 4250MM Z 3 STRZEMIONAMI - 150 kompl.