Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizacja toru żużlowego wraz zniezbędną infrastrukturą przy ul. Bydgoskiej w Pile
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/PN/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania „Modernizacja toru żużlowego wraz z niezbędną infrastrukturą przy ul. Bydgoskiej w Pile”.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi:
- Wymiana nawierzchni toru żużlowego,
- Wymiana odwodnienia liniowego
- Wymiana band absorbujących energię kinetyczną oraz dostosowanie band pneumatycznych na łukach
- Wymiana oświetlenia sygnalizacyjnego
- Uporządkowanie strefy neutralnej
Szczegółowy zakres rzeczowy robót oraz wymagania Zamawiającego w odniesieniu do przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna oraz inne udostępnione dokumenty, stanowiące zał. nr 5 do SWZ Dokumentacja techniczna.