Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на специализирано технологично оборудване по обособени позиции, съгласно технически спецификации за нуждите на ..... продължение в Раздел VI.3) Допълнителна информация
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38550000 Zähler
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката цели доставка и инсталиране на специализирано технологично оборудване по следните 3 обособени позиции:
обособена позиция № 1: Динамометър
обособена позиция № 2: Фотографски скали за претриване и оцветяване
обособена позиция № 3: Плоскоплетачна машин
Доставеното оборудване по всяка обособена позиция следва да е ново, оригинално (т.е. следва да бъде продукт на производителя на съответната марка) и неупотребявано. Доставеното оборудване задължително следва да бъде придружено от всички изискуеми документи, съгласно приложимите нормативни актове, в това число гаранционни карти с упоменати номера, идентифициращи доставеното оборудване, и условия за гаранционна поддръжка.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42714000 Wirk- und Strickmaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Настоящата обособена позиция включва доставка и инсталиране на 1 бр. Плоскоплетачна машина. Доставеното оборудване следва да е ново, оригинално (т.е. следва да бъде продукт на производителя на съответната марка) и неупотребявано. Предлаганото оборудване трябва да отговоря на всички изисквания в Република България относно техническа експлоатация, пожаро-безопасност, норми за безопасност и включване към електрическата мрежа (да бъде пригодено за работа в стандартизираната електрическа мрежа в Република България). Предлаганото оборудване трябва да отговаря на нормативите на Европейските и международните стандарти за електромагнитна съвместимост, радиочестотни смущения и нива на шум.
Минимални технически характеристики:
- Изплитащи системи за плетене и трансфер - Най-малко 3 бр.
- Изплитащите системи за избор да са без подвижни елементи -
- Контролни устройства за нишка -Най-малко 14 бр.
- Нишководачи - Най-малко 12 бр.
- Устройство за захващане и рязане на нишката - Най-малко 12 бр;
и всички други изисквания и характеристики, посочени в Техническата спецификация, част от документацията за участие. Гаранционният срок на оборудването е минимум 12 месеца, считано от датата отбелязана в протокола за извършените дейности по чл. 1, ал. 2 от договора. Гаранционната поддръжка се извършва при условията и сроковете, посочени в Техническата спецификация и проекта на договор.. В рамките на гаранционния срок Изпълнителят е длъжен да предприеме действия и да отстрани за своя сметка всички несъответствия и/или недостатъци (дефекти) и/или повреди и/или друг проблем, които не са причинени от неправилно действие на служители на Възложителя. Гаранционното обслужване се осъществява според гаранционните условия на производителя.