Lieferungen - 658619-2022
die Slowakei-Vysoké Tatry: Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
2022/S 228-658619
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Osobné a ochranné pracovné pomôcky
Referenznummer der Bekanntmachung: V202203
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom tejto zákazky je dodávka osobných a ochranných pracovných pomôcok vrátane ich dopravy na miesto
určenia, dodania. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v predmetných súťažných podkladoch.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Istiaci a záchranársky materiál
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom tejto zákazky je dodávka istiacého a záchranárského materiálu - zlaňovacia brzda, tlmič pádu v tvare
písmena Y so spojkami, evakuačný záchranársky trojuholník s ramennými popruhmi, karabína s kladkou bez
poistky/zámku, karabina duralová HMS, karabína duralová s poistkou proti pretočeniu, karabina oceľová tvar D, karabína oceľová oválna mailonka, kotviaca sada, pomocná slučka na zaistenie osôb, lano statické 9 - 9,5 mm - 200 m kotúč, lano statické 10,5 mm - 200 m kotúč, lano hyperstatické 5 - 6 mm - 60m, lano dynamické 9,1 - 9,2 mm - 60m, šitá popruhová slučka 60 cm, šitá popruhová slučka 80 cm, šitá popruhová slučka 120 cm, šitá popruhová slučka 150 cm, šitá popruhová slučka 180 cm, set postupového istenia - expresky, skrutka do ľadu 16 - 17 cm, skrutka do ľadu 20 - 22 cm, vrátane dopravy na miesto určenia, dodania. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane požadovaného množstva je uvedený/é v predmetných súťažných podkladoch.
Skialpinistické vybavenie
Los-Nr.: 2
37411120 Skier
37411110 Skistiefel
37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Predmetom tejto zákazky je dodávka skialpinistický set A - užšie, ľahšie; skialpinistický set B - širšie; skialpinistický set C - univerzálny; skialpinistické lyžiarky; skialpinistické viazanie; skialpinistické pásy na lyže - 100 mm; skialpinistické pásy na lyže - 120 mm; ochranná fólia na skialpinistické pásy; upínacie špičky na skialpinistické pásy; turistické paličky;
vrátane dopravy na miesto určenia, dodania. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane požadovaného množstva je
uvedený/é v predmetných súťažných podkladoch
Istiaci úväz
Los-Nr.: 3
Predmetom tejto zákazky je dodávka istiacého úväzu /sedací úväz a hrudný úväz/ - istiaci postroj pod vrtuľník, vrátane
dopravy na miesto určenia, dodania. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane požadovaného množstva je uvedený/é v
predmetných súťažných podkladoch
Batohy
Los-Nr.: 4
18931100 Rucksäcke
Predmetom tejto zákazky je dodávka batohov /horolezecký, skialpinistický/, vak na záchranársky/istiaci materiál, vrátane dopravy na miesto určenia, dodania. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane požadovaného množstva je uvedený/é v predmetných súťažných podkladoch