Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Imuniniai vaistiniai preparatai (Žmogaus pasiutligės imunoglobulinas)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33651600 Impfstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija numato įsigyti Imuninio vaistinio preparato - Žmogaus pasiutligės imunoglobulino, skirto imunoprofilaktikos programai vykdyti.
Detalus perkamų prekių apibūdinimas, kiekiai, savybės ir kiti būtini reikalavimai yra nurodyti Specifikacijoje (Pirkimo sąlygų 1 priede).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651600 Impfstoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: