Works - 65994-2021
Česko-Hradec Králové: Stavební práce
2021/S 027-065994
Oznámení o změně
Změna zakázky/koncese během doby jejího trvání
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
UHK - modernizace a rekonstrukce budovy B
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.2)Popis
II.2.1)Název:
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Předmětem Veřejné zakázky je rekontrukce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.
Předmět Veřejné zakázky je podrobně popsán technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí Smlouvy.