Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Tiltų ir viadukų, esančių valstybinės reikšmės keliuose, paprastojo remonto aprašų parengimas ir darbų atlikimas. I dalis
II.1.2)Main CPV code45221119 Bridge renewal construction work
II.1.4)Short description:
Tiltų ir viadukų, esančių valstybinės reikšmės keliuose, paprastojo remonto aprašų parengimas ir darbų atlikimas. I dalis.
Pirkimas skaidomas į 5 (penkias) pirkimo objekto dalis.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda tilto per Dubysą 42,331 km paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)71320000 Engineering design services
II.2.4)Description of the procurement:
I pirkimo dalis - Kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda tilto per Dubysą 42,331 km paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas.
Kelio A2 Vilnius–Panevėžys tilto per Širvintą 52,284 km (k. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Lot No: 2
II pirkimo dalis - Kelio A2 Vilnius–Panevėžys tilto per Širvintą 52,284 km (k. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas.
Kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda tilto per Dubysą 145,252 km (d. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Lot No: 3
III pirkimo dalis - Kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda tilto per Dubysą 145,252 km (d. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas.
Kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda viaduko 102,394 km (d. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Lot No: 4
IV pirkimo dalis - Kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda viaduko 102,394 km (d. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Kelio A2 Vilnius–Panevėžys tilto per Juodą 122,11 km (d. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas
Lot No: 5
V pirkimo dalis - Kelio A2 Vilnius–Panevėžys tilto per Juodą 122,11 km (d. p.) paprastojo remonto aprašo parengimas ir darbų atlikimas.