Lieferungen - 660153-2021
Submission deadline has been amended by:  47793-2022
Ungarn-Mórahalom: Messeeinrichtungen
2021/S 250-660153
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Látogatóközpont kiállítás eszközei beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000915382021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39154000 Messeeinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Adásvételi szerződés szolgáltatásmegrendeléssel " Gólya Menedékház Látogatóközpont kiállítás eszközei beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások” tárgyban
A kiállítás berendezésének tervezése és a teljesítéshez szükséges a eszközök leszállítása, beállítása, összeszerelése a teljesítés helyén, valamint a kiállítás működtetéséhez szükséges filmek, élmény elemek, szöveges tartalmak elkészítése.
Csak gyári új eszközök szállíthatók (nem használt, nem bemutató darab).
A teljesítést követően, a helyszíni sikeres átadás-átvételről készült jegyzőkönyv lezárásának napjától minimum 36 hónap teljes körű jótállást kell biztosítani az eszközökre (hosszabb idejű jótállás értékelési szempont).
A Gólyamenedékház Látogatóközpont kiállítóterében, a kör alakú előadóteremben, illetve a külső-, és belső tanösvényeken, modern és egyben kreatív eszközökkel a helyi növény-és állatvilág sokszínűségére szeretnénk felhívni a figyelmet. Interaktív, szórakoztató mégis oktató jelleggel kívánjuk prezentálni azokat a természeti jelenségeket, amelyek a különböző évszakokhoz köthetők. Célunk az, hogy egész éven át egyedi élményeket és értékeket közvetítsünk látogatóink számára.
Tematika:
1. A Körös-éri Tájvédelmi körzet és a Déli-Homokhátság HUKN20008 Natura 2000 területek ismertetése
2. Homoki erdők
3. Nyílt homoki gyepek
4. Zárt homoki gyepek
5. Láprétek
6. Lápok, mocsarak
7. Szikes tavak, szikes rétek
8. A térség fokozottan védett fajai (európai jelentőségű)
9. A homokhátsági tanya, tanyaudvar, gazdálkodási forma
10. Bivaly
11. Fehér gólya
12. Földikutya
13. Gólya Mentőközpont bemutatása (Látogatóközpont részét képező).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1.00 HUF
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79530000 Übersetzungsdienste
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Tételes feladatok:
1. Projekt előkészítés
- projekt előkészítés 1 db
2. Installációk tervezése
2.1. vázlatterv 1 db
2.2. kiviteli tervek 1 db
3. Installációs elemek
3.1. Grafikai elemek tervezése
- Padló grafikai tervezése 70m2
- Pilonok grafikai tervezése 90m2
- Komplex grafikai elemek tervezése 110m2
- Egyszerű grafikai elemek tervezése 140m2
- Infografika tervezése 90m2
3.2. Installációs elemek
- Kiállítás világítás tervezés 1db
- Kiállítás világítás eszköz 1db
- Pilonok kialakítása, beszerelése 3db
- Gyerekjátékok 7db
- Padló matrica nyomtatás 70m2
- Falgrafika nyomtatás 400m2
- Installációs elemek összeállítása 1db
- Plexi installációs elemek a kiállítás teljes területén. 100m2
4. Filmek
4.1. Animációs film gyártás Animált oktatófilm, egyedi grafikai/2D/3D tervezéssel, animálással természeti (növény, állat) jelenségek demonstrálására. 10perc
4.2. Természetfilm gyártás Filmgyártás a KNP területén, 4K felbontás, drón/speciális kamerák/operatőri/hangmérnöki munkával. 60db
5. Élmény elemek
5.1. Hangharang Természeti hanghatások bemutatása akusztikai eszközökkel (hangszóró, hangharang belső kialakítása a hang irányítására), a látogatók a hangharang alatt egyedileg állítható hanghatásokat kapjon. 3db
5.2. Terepasztal A tanyaudvar szerkezetét bemutató 3D makett (3D szkenneléssel, modellezéssel, színes nyomtatással.) 1db
5.3. 3D nyomtatott makettek. Demonstrációs célú, kipróbálható, megfogható makettek. 6db
5.4. Futóhomok terepasztal Demonstrációs célú sűrített levegős futóhomok szimulációs terepasztal. 1db
6. Körpanoráma vetítés
6.1. 360 fokos drónvideó Drónról forgatott, 360 fokos technológiával a gólya röptét követő felvétel. 2db
7. Mobil App és Augmented Reality
7.1. Mobil Guide Mobil applikáció kép, szöveg, hang, AR tartalmak közvetítésére QR kód alapon. 1db
7.2. AR tartalmak Statikus AR tartalmak 20db
8. Szöveges tartalmak
8.1. Magyar nyelv, korrektúra A kézhez kapott szakmai tartalom nyelvi lektorálása, korrektúrázása. 75000 karakter
8.2. Angol fordítás, nyelvi korrektúra A magyar nyelvű tartalom angol nyelvre fordítása. 75000 karakter
8.3. Szerb fordítás, nyelvi korrektúra A magyar nyelvű tartalom szerb nyelvre fordítása szakmai fordítóval. 75000 karakter
8.4. Hangfelmondás, magyar A magyar nyelvű szöveg hangfelmondása. 75000 karakter
8.5. Hangfelmondás, angol Az angol nyelvű szöveg angol nyelvű hangfelmondása. 75000 karakter
8.6. Hangfelmondás, szerb A szerb nyelvű szöveg szerb nyelvű hangfelmondása. 75000 karakter
8.7. Táblák UV álló, cserélhet táblák a külső tanösvényekre, A4 méretben. 70 db
9. Gólyaszobor
Gólya szobor 2,1m 3d nyomtatott szobor a bejárathoz 1db
A részletes specifikációt az ajánlattételi dokumentáció melléklete tartalmazza.
Az ajánlattevők kötelesek megadni a megajánlott eszköz gyártóját és típusjelölését, valamint származási helyét (a táblázatban), továbbá a táblázat kitöltésével adjanak olyan részletes műszaki leírást, amelyből a minimum követelményeknek való megfelelés megállapítható.