Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Gydymo paskirties pastato (Jūrininkų sveikatos priežiūros centras) Birutės g. 5, ir buitinių nuotekų tinklo Bijūnų g. 17, Klaipėdoje, naujos statybos darbai su darbo projekto parengimu
II.1.2)Main CPV code45215100 Construction work for buildings relating to health
II.1.4)Short description:
Gydymo paskirties pastato (Jūrininkų sveikatos priežiūros centras) Birutės g. 5, Klaipėdoje, ir buitinių nuotekų tinklo Bijūnų g. 17, Klaipėdoje, naujos statybos darbai su darbo projekto parengimu. Pirkimo objektas skaidomas į dvi pirkimo dalis.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Gydymo paskirties pastato (Jūrininkų sveikatos priežiūros centras) Birutės g. 5, Klaipėdoje, naujos statybos darbai su darbo projekto parengimu
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45215100 Construction work for buildings relating to health
II.2.4)Description of the procurement:
Gydymo paskirties pastato (Jūrininkų sveikatos priežiūros centras) Birutės g. 5, Klaipėdoje, naujos statybos darbai su darbo projekto parengimu. Išsamesnė informacija ir reikalavimai šiai pirkimo daliai pateikiami Užsakovo užduotyje (techninėje specifikacijoje) I pirkimo daliai (šio aprašo 2 priedas) ir techniniame projekte I pirkimo daliai (šio aprašo 9 priedas). I pirkimo dalies Techninio projekto Gamybos (paslaugų) technologijos (GT) dalies Technologinių įrenginių ir baldų žiniaraštyje (Mes20201220-TP-GT-TIŽ) nurodyti įrenginiai ir baldai šiuo pirkimu neperkami, todėl teikiant pasiūlymą jų įsivertinti nereikia. Užsakovo jie bus perkami atskiru pirkimu.
Buitinių nuotekų tinklo Bijūnų g. 17, Klaipėdoje, naujos statybos darbai su darbo projekto parengimu
Lot No: 2
Buitinių nuotekų tinklo Bijūnų g. 17, Klaipėdoje, naujos statybos darbai su darbo projekto parengimu. Išsamesnė informacija ir reikalavimai šiai pirkimo daliai pateikiami Užsakovo užduotyje (techninėje specifikacijoje) II pirkimo daliai (šio aprašo 3 priedas) ir techniniame projekte II pirkimo daliai (šio aprašo 10 priedas).