Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Inhyrning av maskiner med förare Skövde kommun
Referensnummer: 22/137
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
II.1.4)Kort beskrivning: