Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
(2022-ESO-1194) Gamtinių dujų tiekimas su dujų kiekio balansavimu
Reference number: (2022-ESO-1194)
II.1.2)Main CPV code09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79990000 Miscellaneous business-related services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Maksimalus Prekių kiekis nurodytas Techninės specifikacijos 3 dalyje. Sutarties galiojimo laikotarpiu Gamtinių dujų tiekimo kiekis metų eigoje suderintu grafiku gali kisti pagal esamą Pirkėjo poreikį, tačiau negali viršyti Techninėje specifikacijoje nurodyto maksimalaus Prekių kiekio. Pirkėjas neįsipareigoja išpirkti viso Prekių kiekio.
2. Pradinė Prekių kaina yra preliminari ir apskaičiuota sudauginus maksimalų Prekių kiekį iš Prekių įkainio pastoviosios dalies ir pridėjus Sutarties sudarymo dieną galiojančios maksimalaus prekių kiekio įkainio kintančiosios dalies sumą.