44/2015. (XI. 2.) MvM rendelet 18. § szerinti adatok:
b) a nyertes ajánlattevő(k) adószámát (adóazonosító jelét):
A megkötött keretmegállapodások azonosítói: 1. rész: DKM01MTEL21; 2. rész: DKM02MTEL21
A 44/2015. (XI. 2.) MvM rendelet 18.§ szerint:
a) Az eljárás mindkét ajánlati részben eredményes és a szerződéskötésekre sor került.
b) és c) Ajánlattevők neve, címe, adószáma (nyertes ajánlattevők):
2. rész:
Nyertes ajánlattevők:
2. ajánlattevő: DTK International Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1139 Budapest, Gömb Utca 22. fszt. 4. 23696378241
5. (közös) ajánlattevő: T-Systems Magyarország Zrt. 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 36. 12928099244 / Magyar Telekom
Távközlési Nyrt. 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 36. 10773381244 / 4iG Nyrt. 1037 Budapest, Montevideo Utca 8.
120110692442
c) az ajánlattevők nevét, címét és adószámát (adóazonosító jelét), részajánlattétel lehetősége esetén részenkénti bontásban:
További ajánlattevők a KM megkötésére irányuló eljárásban: