Dienstleistungen - 662659-2021
Submission deadline has been amended by:  27572-2022
Polen-Dynów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2021/S 250-662659
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dynów w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.1.4.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”), obejmujące prace z zakresu: pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów edukacyjnych i turystycznych oraz gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dynów w roku 2022. wynikające z Załącznika nr 3 Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia zostały opisane w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie dotyczy Pakietu IV- Leśnictwa Piątkowa;
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”), obejmujące prace z zakresu: pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów edukacyjnych i turystycznych oraz gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dynów w Leśnictwie Piątkowa- w roku 2022. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu: pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, , utrzymania obiektów edukacyjnych i turystycznych oraz gospodarki łąkowo-rolnej wg załączników SWZ 3.1 -3.4 : rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; układ sortymentowy pozyskania drewna; zestawienie odległości i warunków zrywki drewna; Lista powierzchni, gdzie planowana jest ochrona nalotów i podrostów Lista powierzchni, gdzie planowana jest ochrona nalotów i podrostów Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa Decyzja nr 142 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie z dnia 7 października 2021 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w nadleśnictwach zgrupowanych w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Określony z tym zarządzeniu szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia stanowił podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zawartych w Załączniku nr 4 do SWZ (Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych).