II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych stosowanych w diagnostyce - dla potrzeb SPSK Nr 1 PUM. ZP-261-98/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-261-98/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych stosowanych w diagnostyce - dla potrzeb SPSK Nr 1 PUM.
Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
FLI 1 - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Odczynniki - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 2
Ksylen, Aceton, Etanol - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 3
Odczynniki do diagnostyki różnicowej komórek prekursorowych - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 4
Odczynniki do diagnostyki płytek i megakariocytów - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 5
Tusze i filtr węglowy - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 6
Eozyna i hematoksylina wg Harrisa - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 7
Hematoxylina Mayera may grunwald giemza metanol - Zakład Patomorfologii
Los-Nr.: 8
Odczynniki - Pracownia Seminologiczna
Los-Nr.: 9
Los-Nr.: 10
Dostawy - 662718-2022
Polska-Szczecin: Odczynniki laboratoryjne
2022/S 230-662718
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP-261-98/2022
II.1.2)Główny kod CPV
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10