Palvelut - 662929-2021
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2021/S 250-662929
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
Oikeusperusta:
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tilausajopalvelut 2021-2026 (DPS) PSPR tilausajot, diaarit 4475 4477 4478 4479 4480 4481
Viitenumero: 4475 4477 4478 4479 4480 4481
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: