Usługi - 66331-2022
Polska-Warszawa: Usługi w zakresie wsparcia technicznego
2022/S 026-066331
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego”
Numer referencyjny: BAG-SZP.261.1.52.2021
II.1.2)Główny kod CPV
72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest „Zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego”
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest „Zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego”.