Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na geodetickou podporu pro pořízení a zpracování geodetických podkladů pro Digitální technickou mapu ŘSD
Referenznummer der Bekanntmachung: 01PU-005351
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody se 3-mi účastníky je jednotné poskytování služeb v oblasti konsolidace a nového mapování dálnic a silnic I.třídy pro digitální technickou mapu ŘSD. Potřeba zadání veřejné zakázky formou Rámcové dohody vyplývá z potřeby zajištění pružného a jednoznačného nástroje pro zajištění zeměměřických činností potřebných pro vznik DTM ŘSD etapa 1, lokalita západ. etapa 2, lokalita východ. K rozdělení lokality na západ a východ bylo přikročeno pro potřeby zachování zefektivnění sběru a zajištění větší pružnosti poskytování služeb s ohledem na lokální jednání s kraji a nutnost flexibility. Projekt a ocenění položek vychází ze schválené Studie proveditelnost DTM ŘSD pro MPO