Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Najem, implementacija in vzdrževanje kadrovskega informacijskega sistema
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-20401
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet naročila je najem, implementacija in vzdrževanje kadrovskega informacijskega sistema - informacijske podpore za kadrovsko administracijo.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet naročila je najem licenc za module kadrovskega informacijskega sistema.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Implementacija in vzdrževanje
Los-Nr.: 2
Predmet naročila je implementacija in vzdrževanje kadrovskega informacijskega sistema.
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: JN-20401
II.1.2)Glavna koda CPV48450000 Programski paket za obračunavanje časa ali človeške vire
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV48450000 Programski paket za obračunavanje časa ali človeške vire
II.2.4)Opis javnega naročila:
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 2