Services - 664516-2021
Danemark-Sorø: Services d'action sociale avec hébergement
2021/S 250-664516
Services sociaux et autres services spécifiques – marchés publics
Avis de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Vikarer til Kofoedsminde – en sikret institution for voksne domsanbragte udviklingshæmmede
II.1.2)Code CPV principal
85311000 Services d'action sociale avec hébergement
II.1.4)Description succincte:
Udbud med forhandling efter Udbudslovens afsnit III om Indkøb af sociale og andre specifikke tjenesteydelser over tærskelværdien. Ordregiver forbeholder sig ret til at tildele kontrakten på baggrund af de indledende tilbud, og tilbudsgiver kan derfor ikke påregne, at der gennemføres 1 forhandlingsrunde. Efter prækvalifikationen vil der ikke ske en begrænsning i antallet af tilbud som der skal forhandles.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
85000000 Services de santé et services sociaux
85100000 Services de santé
85311200 Services sociaux pour les personnes handicapées
II.2.4)Description des prestations:
Vikarer til Kofoedsminde – en sikret institution for voksne domsanbragte udviklingshæmmede.