Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
(2022-DPS-3) Biuro baldai
II.1.2)Main CPV code39100000 Furniture
II.1.4)Short description:
Spintelės su užraktais (Lockeriai) ir spintos
Lentynos prie darbo zonų
Printerinių, kavos punktų baldai, TV staliukai ir spintelės
Biuro kėdės
Minkštasuoliai
Stalai (virtuvės,posėdžių, phone booth patalpoms)
Stelažai
Darbo stalai, kėdės, pertvaros
Pertvaros tarp darbo zonų, pertvaros tylos kambariams
Kiti biuro baldai
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)39130000 Office furniture
II.2.4)Description of the procurement: