Belgia-Bruksela: Wsparcie oceny sporządzanych co dwa lata przez państwa członkowskie sprawozdań z postępów w zakresie energii i klimatu, przygotowanie sprawozdania z oceny Komisji zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zarządzania, z prawem klimatycznym i oceną Komisji dotyczącą energii krajowej
2021/S 251-665516
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wsparcie oceny sporządzanych co dwa lata przez państwa członkowskie sprawozdań z postępów w zakresie energii i klimatu, przygotowanie sprawozdania z oceny Komisji zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zarządzania, z prawem klimatycznym i oceną Komisji dotyczącą energii krajowej
Numer referencyjny: CLIMA/2021/OP/0006
II.1.2)Główny kod CPV90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.1.4)Krótki opis:
Wsparcie oceny sporządzanych co dwa lata przez państwa członkowskie sprawozdań z postępów w zakresie energii i klimatu, przygotowanie sprawozdania z oceny Komisji zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zarządzania, z prawem klimatycznym i oceną Komisji dotyczącą energii krajowej, a także ostatecznie zaktualizowane krajowe plany w zakresie energii i klimatu.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.2.4)Opis zamówienia:
Wsparcie oceny dwuletnich sprawozdań państw członkowskich w zakresie energii i klimatu, przygotowanie
Sprawozdania z oceny Komisji zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zarządzania, z prawem klimatycznym i oceną Komisji dotyczącą krajowego planu w zakresie energii i klimatu.
Belgien-Bryssel: Stöd till bedömning av medlemsstaternas tvååriga lägesrapporter om energi och klimat, utarbetande av kommissionens bedömningsrapport enligt förvaltningsförordningen och klimatlagen och kommissionens bedömning av nationell energi
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Stöd till bedömning av medlemsstaternas tvååriga lägesrapporter om energi och klimat, utarbetande av kommissionens bedömningsrapport enligt förvaltningsförordningen och klimatlagen och kommissionens bedömning av nationell energi
Referensnummer: CLIMA/2021/OP/0006
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod90700000 Miljötjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Stöd till bedömningen av medlemsstaternas tvååriga lägesrapporter om energi och klimat, utarbetandet av kommissionens lägesbedömningsrapport enligt förvaltningsförordningen och klimatlagen samt kommissionens utvärdering av utkastet till och de slutliga uppdaterade nationella energi- och klimatplanerna.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)90700000 Miljötjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Stöd till bedömning av medlemsstaternas tvååriga lägesrapporter om energi- och klimat, utarbetande av kommissionens
lägesbedömningsrapport enligt förvaltningsförordningen och klimatlagen och kommissionens bedömning av den nationella energi- och klimatplanen.