Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Προμήθειες - 667157-2022
Ελλάδα-Φλώρινα: Ιατρικές συσκευές
2022/S 231-667157
Ανακοίνωση τροποποίησης
Τροποποίηση σύμβασης/παραχώρησης κατά τη διάρκεια ισχύος της
Νομική βάση:
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΠΙΔΗΜΙΩΝ
Αριθμός αναφοράς: Κωδικός ΟΠΣ: 5069027. ΚΩΔ. ΣΑ ΕΠ0051 ΚΑΙ ΚΩΔ. ΠΡΑΞΗΣ ΣΑ (ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΝΑΡΙΘΜΟΥ)*
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
33100000 Ιατρικές συσκευές
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Συγκρότημα παραγωγής οξυγόνου
Αριθμός τμήματος: 14
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
24111500 Ιατρικά αέρια
II.2.4)Περιγραφή της προμήθειας κατά τη στιγμή σύναψης της σύμβασης:
Συγκρότημα παραγωγής οξυγόνου TEM 1