Lieferungen - 667528-2022
Polen-Katowice: Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
2022/S 232-667528
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych do kolejek Grupy SMT Scharf dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-22-02
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200253
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa części zamiennych do kolejek Grupy SMT Scharf dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-22-02 (m.in.: iglice rozjazdu, wkłady filtrów powietrznych, filtry paliwa, klocki hamulcowe, drążki sterowania, sprężyny hamulcowe, rolki jezdne, zawory, węże hydrauliczne, uszczelnienia, sworznie, śruby, wyłączniki awaryjne, siłowniki sterujące, siłowniki hamulca, silniki hydrauliczne, śruby).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: zad. nr 3, 5, 9, 13, 17, 18 (poz. 57, 60, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 155, 162, 178)
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2, 6, 7, 8, 10, 11, 14 i 18 (103 pozycje)
Los-Nr.: 4, 18 (poz. 2, 202, 203)
Los-Nr.: 15, 18 (poz. 179)