Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
darbai - 668056-2022
Slovėnija-Celje: Inžinerijos ir statybos darbai
2022/S 233-668056
Skelbimas apie pakeitimą
Sutarties/koncesijos keitimas jos galiojimo laikotarpiu
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Odvajanje in čiščenje odpadnih voda v porečju Savinje Občine Celje, Štore in Vojnik
Nuorodos numeris: 10/JN-2020/G
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Centralni del aglomeracije Celje v Mestni občini Celje
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas sudarant sutartį:
Izgradnja infrastrukture za odvajanje in čiščenje odpadnih voda v centralnem delu aglomeracije Celje v Mestni občini Celje.