Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Opetushallitus_Study in Finland -brändin päivittäminen
Viitenumero: 388619_OPH-514-2022
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79342000 Markkinointi
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Hankinnan kohteena on Study in Finland -brändin päivittäminen: viestien ja äänensävyn (tone of voice) päivittäminen ja täydentäminen mm. Talent Boost -näkökulma (Suomi tarjoaa mahdollisuuksia myös opintojen jälkeen) huomioon ottaen sekä myös visuaalisen ilmeen
päivittäminen.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79342000 Markkinointi
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Hankinnan kohteena on Study in Finland -brändin päivittäminen: viestien ja äänensävyn (tone of voice) päivittäminen ja täydentäminen mm. Talent Boost -näkökulma (Suomi tarjoaa mahdollisuuksia myös opintojen jälkeen) huomioon ottaen sekä myös visuaalisen ilmeen päivittäminen.