Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych nr gr 281-8
Referenznummer der Bekanntmachung: 702100969
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212381 Verkleidung
II.1.4)Kurze Beschreibung: