Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 5, 28, 47B, 47C, 47D, 47E, 47F, 47H, 61 i Białostockiej 51 w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.
II.1.2)Code CPV principal90410000 Services de collecte des eaux usées
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 28 w Warszawie.
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)41110000 Eau potable
65110000 Distribution d'eau
90410000 Services de collecte des eaux usées
II.2.4)Description des prestations:
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 28 w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 47F i 47 H w Warszawie.
Lot nº: 2
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 47F i 47H w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 5 w Warszawie.
Lot nº: 3
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 5 w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Białostockiej 51 w Warszawie.
Lot nº: 4
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Białostockiej 51 w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 61 w Warszawie.
Lot nº: 5
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 61 w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 47B, 47C, 47D i 47E w Warszawie.
Lot nº: 6
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z budynków przy ul. Jagiellońskiej 47B, 47C, 47D i 47E w Warszawie w terminie od dnia 01.12.2022 do dnia 30.11.2025.