Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
mission de diagnostic structurel des balcons et des casquettes
Nuorodos numeris: 2022-21
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71221000 Architektūrinės pastatų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 280 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71221000 Architektūrinės pastatų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: