Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Παροχή Υπηρεσιών Αποκατάστασης Λειτουργικότητας Αεριοστροβίλου TYNE RM1C με SN:902021
Numéro de référence: 21/22
II.1.2)Code CPV principal50640000 Services de réparation et d'entretien des navires de guerre
II.1.4)Description succincte:
Διακήρυξη Διαγωνισμού με Ανοικτή Διαδικασία για την Παροχή Υπηρεσιών Αποκατάστασης Λειτουργικότητας Αεριοστροβίλου ΤΥΝΕ RM1C με SN:902021 και Υπολειπόμενο Αριθμό Ωρών Λειτουργίας Για Εκτέλεση Εργασιών Γενικής Επιθεώρησης 6.500 Ώρες Λειτουργίας, Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας 980.000,00€ Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων και Απαλλασσόμενης ΦΠΑ
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Παροχή Υπηρεσιών Αποκατάστασης Λειτουργικότητας Αεριοστροβίλου ΤΥΝΕ RM1C με SN:902021