II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa odzieży ochronnej i sprzętu jednorazowego użytku dla Pracowni Leku Jałowego Apteki Szpitalnej
Numéro de référence: NZZ/13/P/22
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa odzieży ochronnej i sprzętu jednorazowego użytku
dla Pracowni Leku Jałowego Apteki Szpitalnej w zakresie 9 grup.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33199000 Vêtements pour personnel médical
II.2.4)Description des prestations:
Grupa 1 – Kombinezony ochronne.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141400 Coupe-fil métallique et bistouri; gants de chirurgie
Grupa 2 – Rękawice lateksowe chemo.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
Grupa 3 – Maska ochronna.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
Grupa 4 – Aplikator do pobierania i dostrzykiwania leków cytostatycznych.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
Grupa 5 – Aplikator do pobierania i dostrzykiwania leków cytostatycznych.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
Grupa 6 – Aplikator do pobierania i dostrzykiwania leków cytostatycznych.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33194000 Appareils et instruments de transfusion et de perfusion
Grupa 7 – Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
Grupa 8 – Worek żywieniowy 2000 ml z przewodami doprowadzającymi.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39513200 Serviettes de table
Grupa 9 – Serweta nieprzylepna