Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Осигуряване на охрана с помощта на сигнално-известителна техника, включваща използване и поддържане, в помещение в административната сграда на ТП „ДГС Етрополе”
II.1.2)Основен CPV код79711000 Услуги чрез сигнално-охранителни системи
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва осигуряване на охрана с помощта на сигнално-известителна техника, включваща използване и поддържане 1 (един) брой обемен датчик, в помещение в административната сграда на ТП „ДГС Етрополе”.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79711000 Услуги чрез сигнално-охранителни системи
II.2.4)Описание на обществената поръчка: