A 2. sz szerződésmódosítás dátuma: 2021.12.07.
Ajánlattevők:
2. SWIETELKSY Magyarország Kft.
Székhelye: 1072 Budapest, Rákóczi út 42.
Adószám: 14300327-2-44.
Kktv. szerinti minősítés: nem tartozik a törvény hatálya alá